Bes Kallaku “detyron” Ilir Metën dhe Monika Kryemadhin të thyejnë rregullat

Bes Kallaku ka “detyruar” Ilir Meten dhe Monika Kryemadhin qe te dalin hapur kunder rregullave te qeverise.

Per 35 vjetorin e lindjes ai kishte organizuar një festë të madhe duke thyer çdo rregull anti-Covid, pasi të ftuar kanë qenë dhjetëra persona.

Për më tepër që raportohet se festa ka zgjatur tej orarit të vendosur nga Qeveria. Mes te ftuarve ka qenë edhe presidenti Ilir Meta me bashkeshorten.