Besi krijon parti dhe bën thirrje ta votoni, merr me vete edhe të dashurin regjisor të Arbanës

Së shpejti ai do të publikojë një projekt që thotë se ka mbi 2 vite që punon për të.

Besi do nxjerrë filmin Falco. Ai ka nxjerrë foton në Instagram dhe shkruan:

“Coming soon. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj.
Filmi: Falco
Zoti ju rujt ër ejjjj.
#film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint.al #seeyou #soon.

Sakaq, në një foto në Story, Besi ka treguar se ka bashkëpunuar me regjisorin Eduart Grishaj, të dashurin e Arbana Osmanit për këtë film.

Kështu, edhe bashkëshortja e tij, Xhensila e ka uruar duke shkruar: