Beteja epike për gjahun/ Filmohet lufta nën ujë mes peshkaqenit dhe njeriut

Video është xhiruar në SHBA.

Nën ujërat e Floridës ndodh një luftë midis një zhytësi dhe një peshkaqeni.

Arsyeja?

Kafsha dëshiron ti vjedhë gjahun zhytësit.

Siç shihet nga imazhet e kapura nga peshkatari nënujor, peshkaqen i afrohet njeriut me qëllim që të vjedhë peshkun e sapo kapur nga ai. /Shkodranews/

VIDEO–KLIKO KETU