Bleona feston 40 vjetorin, kush është mashkulli misterioz që e shoqëron

Ajo është ndër femrat shqiptare më të komentuara.

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e 40-të.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ na tregoi dje se ishte surprizuar nga ana e stafit të hotelit me një tortë të vogël dhe një qiri.

Bleona vendosi që këtë 40 vjetor ta festonte së bashku me prindërit e saj në një udhëtim në Meksikë.

Këngëtarja e njohur ka publikuar foto e prindërve dhe disa pamje nga hoteli dhe vendi përrallor ku po qëndron.

Bleona dhe prindërit e saj kanë qëndruar në resortin luksoz ‘Las Ventanas al Paraiso’, që siç duket edhe nga pamjet duket si një parajsë e vërtetë.