Bota në panik nga k.oronavirusi, aktori i njohur izolohet në karantinë, kishte shkuar në Itali, por aty…

Pas perhapjes ne nje mase qe ka alarmuar edhe vendin tone te virusit te rrezikshem ne Italine fqinje, preket edhe kinematografia.

Aktori i njohur i Hollivudit, Tom Cruise, është detyruar të izolohet në një hotel luksoz në Venecia.

Ai ishte atje për të bërë xhirimet për filmin “Mision Impossible 7”, por këto xhirime u ndërprenë pas një shpërthimi të k.oronavirusit në Itali, ka bërë të ditur gazeta e njohur britanike Daily Mail.

Aktori dëshironte të fillonte xhirimet në disa nga pjesët më piktoreske dhe më të njohura të qytetit lundrues, por xhirimet u bllokuan, pasi autoritetet vendosën një bllokim total të të gjihë aktiviteteve.