Burrë e grua në motor, ktheheshin nga puna. Ah sa gjynah, i përpl.asën në tokë dhe…

Mbrëmjen e djeshme, në Tiranë, pranë QSUT-së, një makinë ka përpl asur një motor në të cilin udhëtonin një çift bashkëshortësh.

I p lagosur në këtë aksident ka mbetur drejtuesi i motorit.

Fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 22:45 në rrugën e “Dibrës” mjeti me drejtues I. U është përplasur me motoçikletën me drejtues A. M

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar jashtë rrezikut për jetën drejtuesi i motoçikletës dhe pasagjerja e motoçikletës S.M të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjekësore.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për përcaktimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.