Burri i Marsidës interesohet nga Gjermania për v.r.asjen e ish të dashurit të gruas, i kërkon kushuririt…

Dalin te tjera detaje nga ngjarje e rende qe ndodhi pas mesnate ne Kavaje ne banesen e Marsida Qatja, e cila është e martuar dhe me fëmijë.

Bashkëshorti i saj ndodhet në Gjermani. Mësohet se burri i Marsida Qatjas po vuan dënimin me b urg në shtetin gjerman për d r ogë.

Për ngjarjen e rëndë, është interesuar nga Gjermania vetë bashkëshorti i Marsida Qatja, shkruan Klan.

Nga burgu, ai ka kërkuar të mësojë se çfarë ka ndodhur me gruan dhe tre fëmijët e tij në banesën ku ndodhi krimi.

Përmes një të afërmi të tij në Kavajë, i cili kishte shkuar në banesën e Marsida Qatja, kishte kërkuar t’i dërgonte fotografi në rrjetet sociale për të parë situatën e krijuar.