Burri i saj nuk la gjë pa thënë për kunatën, këngëtarja shqiptare na lë pa fjalë me atë që sapo publikoi

Nora Istrefi është një nga personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar.

Jo vetëm për faktin se është këngëtare shumë e njohur, por edhe për shkak të disa përplasjeve familjare që kanë dalë në media, shkruan ShkodraNews.

Pak ditë pas mediat rozë publikuan deklaratat e bashkëshortit të saj Robert Berishës, i cili tha se nuk do të ishte në asnjë gëzim familjar të vëllait të tij, Patrisit, Nora sot na la pa fjalë.

Teksa të gjithë prisnin komente edhe nga Nora për këto deklarata të Robertit, këngëtarja sot ka zgjedhur ta thyejë rrjetin në një tjetër mënyra.

Nora ka publikuar këngën dhe videoklipin e saj më të ri, i cili premton se do të bëhet hit i kësaj vere. /ShkodraNews