Burrin ia v.r.anë para syve natën e Krishtlindjes, gruaja e ish-bosit shqiptar: U riktheva më e fortë se kurrë!

Producenti shqiptar Flamur Beqiri u v.ra pak muaj me pare prane shtëpisë së tij, në sy të gruas dhe djalit të tij ne nje diet te shenuar.

Gruaja e tij, Deborah Beqiraj përjetoi një t.r.agjedi të madhe.

Së fundmi Deborah Beqiraj ka lënë të nënkuptohet se po mundohet ta kalojë dhimbjen e madhe.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instastory-n e saj, ku shikohet e veshur sportive. Krahas fotos ka shkruar:

U riktheva më e fortë se kurrë.