“Jam gati të dëshmoj këtë k.rim”, Erion Braçe i përgj.akur kërkon….

Në 26 maj 1996, në votimet e treta parlamentare që pas rënies së diktaturës, Partia.

Zbulohen bisedat “e fshehta” të Ramës me deputetin e opozitës, ja frika e vetme e kryeministrit

Deputeti i opozitës  Lefter Maliqi ka zbuluar kartat e fshehura të kryeministrit Rama. Ai thote.

Vetëm sot kishte 25 të infektuar, Najada Çomo: Kjo shifër edhe mund të shtohet, në spital janë rëndë…

Shefja e Shërbimit Infektiv në QSUT, profesoreshë Najada Çomo deklaroi sot se situata nga pandemia.

“E filmuan nudo, donin lojëra s.eksuale”/ Tre shqiptare përfshihen në një skandal, rrëmbyen 23-vjeçaren dhe…

Një grup prej tri kosovareve është përfshirë në një skandal në Zvicër, pasi ato akuzohen.

Për kë bien kambanat e Ilir Metës? T.rondit Andi Bejtja: Nga sot, opozita shqiptare nuk është më…

Nga Andi Bejtja Nga sot, opozita shqiptare nuk është më e njëjta dhe sa më.

“Erdhën aty si ato vajzat që japin motin…”, t.rondit Rudina Hajdari: I bëj thirrje Bashës mos të shkojë në krahët e Ramës siç bën sa herë që ka…

Rudina Hajdari nuk u duk te ishte aq e kënaqur sa palët e tjera ne.

Artan Hoxha publikon fotot dhe paralajmëron: Iliri me ekskavator do hapi v.arre shtatë pashë në dhe….

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale i ka habitur.

Deklarata “bo.mbë” e Metës: Rama po i shërben lobit pro serb në SHBA, kërkon destabilitet në Shqipëri!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka hedhur akuza shumë të forta në drejtim të kryeministrit.

“Të vijë njëri ta marrë përsipër”/ Meta ‘i ofron’ Fevziut postin e Ramës: Do bëhesh kryeministër? Gazetari: S’më ka lënë mendja

Presidenti Ilir Meta e ka pyetur mbrëmjen e sotme gazetarin Blendi Fevziu nëse kishte dëshirë.

Vdés në rrethana të dyshimta 40-vjeçari, familjarët nuk tërheqin trùpin, presin përgjigje nga ministria e Shëndetësisë

Nje person i se.ksit mashkull rreth 40 vjec nga fshati Deshiran i Belshit ka humbur.