Lajm i fundit/ Arrestohet ish banorja e Big Brother, policia jep detajet. Kërkoi falje kur u përball me…

Një çift grek është vënë në pranga. Ata akuzohen se u kapen me d.r.r.oge. Por.

23-vjeçaren e lë i dashuri pas takimit, u frikësua kur kuptoi problemin që kishte. Fjalët e fundit: Pse je në këtë gjendje?

Ela Shpata sot është 23-vjeçe dhe tregon se fëmijëria e saj ka qenë e vështirë,.

“Më filloi si infeksion në gojë, por pastaj pashë që e kisha edhe në…”, vajza e re t.r.ondit gazetaren në emision kur fillon të japë detaje

Ela Shpata sot është 23-vjeçe dhe tregon se fëmijëria e saj ka qenë e vështirë,.

I humbi portofoli me 500 euro në Greqi, gruas shqiptare me 3 fëmijë më pas i ndodh mrekullia

Një infermiere greke ka bere nje gjest fantastik shume emocionues. Stavroula Metaxakis gjeti portofolin me.

Kush janë 3 femrat që do i “ndryshojnë” fatin ish ministrit Saimir Tahiri, ose…

Shorti ka percaktuar se kush do jene gjyqtaret qe do shqyrtojne dosjen e ish ministrit.

Të huajt ngrenë alarmin, Shqipëria rrezikohet nga fenomeni i rr.ezikshëm, ja për sa kohë do ndodhë

Një studim nga Shkolla e Lartë e Ekonomisë (HSE), një prej universiteteve më prestigjioze në.

I kapi policia në lokal, ishin duke…flet Adela, e dashura e “skifterit”: M’u duk i sinqertë e simpatik, thashë ta provoja. I kërkova që…

Adela Berisha, 20-vjeçarja nga Kombinati ka rrëfyer në një intervistë sesi u gjend në mes.

Ndryshon përgjithmonë edhe një tjetër taksë makinash, mësoni çfarë duhet të bëni nga sot e tutje

Zbulohet se si do zbatohet udhëzimi i ri për lehtësimin e taksës për makinat e.

Policja shqiptare ndan kolegun nga gruaja, si iu fut në mes dashurisë me foto erotike, kur gruaja kapi burrin zbuloi…

Nuk do ta besoni, por kjo është çështja më e përfolur për momentin në polici..

“Si e kuptova që burri kishte tjetër”, gruaja tregon historinë sh.okuese, t.ronditet gazetarja

Hanme Suli tregoi sot njohjen e saj me bashkëshortin pas prishjes së fejesës së parë..