Burrë e grua me urgjencë në spital, çfarë ndodhi para pak orësh. Detaje nga rasti më i fundit me ko.ronav.irus

Detaje të reja nga rasti i tretë që u zbulua me koronavirus në qytetin e.

Situata aspak e mirë në Shqipëri, ambasada amerikane thirrje urgjente qytetarëve të saj: Kthehuni menjëherë në SHBA

Ambasada e SHBA nxit qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara,.

Mjekët nga Kina do vijnë në Shqipëri, ja çfarë thotë zv.ministrja e Shëndetësisë

Mjeke nga Kina do vijne ne vendin tone per te ndihmuar bluzat e bardha ne.

Ç’po ndodh në Rinas? Mijëra pajisje mjekësore mbërrijnë nga ky shtet, duhen për…

Mbërrijnë në Shqipëri 4.5 ton pajisje mjekësore nga Turqia. Ato kanë mbërritur në Shqipëri me.

Një tjetër polic i infektuar, testi i bëhet edhe bashkëshortes së tij, mjekët mësojnë se…

Dy rastet e reja të konfirmuara me koronavirus gjatë ditës së sotme në qytetin e.

Rama imiton kryebashkiakun italian, del vetë në rrugë dhe u bërtet njerëzve: Futuni në shtëpi, tani

Kryeministri Edi Rama eshte filmuaar sot në rrugët e Tiranes ku ka dale per te.

“Pashë vdekjen me sy, mos dilni nga shtëpia”, futbollisti me tuba në hunsë rrëqeth nga spitali: Ilaçi që më shpëtoi jetën ishte…

Futbollisti dhe trajneri Fausto Russo i prekur nga Covid-19, ka rrëfyer rrezikun në të cilin u.

“Shtretërit po mbushen me shpejtësi”, mjeku Pëllumb Pipero thirrje urgjente: Shpëtojnë jetë, kemi nevojë për shtim…

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero tha mbrëmjen e djeshme se shtretërit në spitale po mbushen dita-ditës,.

Gëzim në familjen e Ilir Metës, publikohen momentet intime nga festa me pak persona

Ditën e djeshme presidenti Ilir Meta ka festuar ditëlindjen e tij të 51, e cila.

“Mos bëj trimin dhe mos qesh, por sqaro qytetarët që nuk kanë bukë”, Fevziu “masakron” Arben Ahmetajn

Në emisionin “Opinion”, ka patur një debat mes Blendi Fevziut dhe Arben Ahmetajt. Ministri i.