Lista Serbe në qeveri? Habit Albin Kurti: Jam i detyruar që të…

Kryeministri i zgjedhur i Kosovës, Albin Kurti, në një intervistë të dhënë në neës24 u.

Negociatat/ Ramën nuk e mbajnë nervat, she.rr të ash.për me gazetarin: Kush është ky që më…

Shqipëria nuk ka marrë sinjale pozitive nga Brukseli për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian..

Shkodra në terr, papërgjegjshmëri e plotë nga OSHEE, ja çpo ndodh

Brenda harkut kohor te 2 oreve e gjithe zona pedonale dhe gjysma e Shkodres eshte.

Një postim i PPE na jep lajmin tra.gjik të gjithëve

Tashmë ka një vendim të marrë mesa duket. Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut nuk do.

Dështojmë me negociatat?/ Dashamir Shehi: Ja çduhet të bëjë Rama me atletet e bardha

Nëse Shqipëria dështon  të marrë një PO për negociatat ditën e nesërme, ish-deputeti Dashamir Shehi.

Sulmoi Macron-in me foton e gruas, ‘njeriu i memeve’ i përvishet keq Dritan Hilës

Një koment i gazetarit Dritan Hila në Facebook, ka sjell polemika në rrjet. Hila në.

VIDEO tm.err/ U ngriti pusi dhe e the.r me thi.kë shokun e bu.rgut, e go.det pa pushim në bark dhe…

Një ish-i bu.rgosur ka goditur me thi.kë duke lënë të pla.gosur shokun e tij të.

TSIPRAS ‘rreshtohet’ pro-Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut: Nëse nuk hapen negociatat, rrezikohet stabiliteti i BE-së

Ish-kryeministri grek dhe lideri i opozitës helene Aleksis Tsipras paralajmëron BE-në se nëse nuk aprovohen.

Vr.au dashnorin e Marsidës?!/ Nëna e Bledar Toçit bën deklarata sho.kuese, tregon detaje befasuese

Nëna e Bledar Toçit rrëfen në një intervistë për Top Channel prapaskenat e ngjarjes që.

Haradinaj bën deklaratën bo.mbë: Ja pse Rama vuri Cakajn si ministër

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për ‘360 gradë’ në Ora News, ka.