Rama e akuzon Bashën për UÇK-në, por Pandeli Majko i habit të gjithë me këtë koment

Ish-kryeministri Pandeli Majko, aktualisht ministër i Diasporës, ka folur sonte edhe për akuzat e mazhorancës.

Manastirliu poston FOTO-n prek.ëse dhe bën dedikimin rrë.qethës për mjekët dhe infermierët

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka postuar një foto në rrjetet sociale dhe ka vlerësuar.

Turqia furnizon Serbinë me dronë vr.asës, Pandeli Majko: Do ta mbajmë shënim

Turqia është një nga tre aleatët strategjikë të Shqipërisë, por në datë 6 Tetor në.

VIDEO e rëndë/ Pamje të rënda nga aksidenti, gruaja e gja.kosur, drejtuesi i motorit me…

Janë publikuar pamje nga aksi.denti i rëndë që ndodhi sot në kombinat në Tiranë. VIDEO.

Tjetër lajm i dhi.mbshëm/ Shqipëria humb një tjetër artist, vd.es bilbili i këngës popullore

Një tjetër lajm i tri.shtë për kulturën shqiptare. Një nga bilbilat e këngës popullore shqiptare,.

Shifrat/ Rekord i zi në vendin fqinj, situata është e tme.rrshme

Një tjetër rekord të infektuarish me COVID është regjistruar 24 orët e fundit në Maqedoninë.

Nënkryetari i ri i Bashkisw/ Voltana Ademi skenarë dhe aleanca të fshehta kur ethet e zgjedhjeve afrojnë

Voltana Ademi nuk rresht së surprizuari, ndërsa merr vendime sa qesharake aq edhe të dëmshme.

FOTO/ O Zot sa e tri.shtë, ko.ronavi.rusi i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar

Një tjetër vi.ktimë nga bluzat e bardha. Ko.ronavi.rusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku.

Faktet/ Investime ‘sa për sy e faqe’, Shkodra një qytet i pajetueshëm për personat me aftësi të kufizuar

Personat me aftësi të kufizuar janë target – grupi që hasin më shumë probleme në.

E rëndë/ Një gru.a meret para nga një motor, përpl.aset ke5, përfundon ur.gjent në…

Përmes një njoftimi të para pak minutave, policia e shtetit bëri me dije se një.