VIDEO e fr.ikshme/ Sa zgjati realisht tërmeti i 26 nëntorit? Shikoni pamjet e tme.rrit që vërtetojnë gjithçka

Në Durrës, Tiranë e rrethina kanë një pyetje të madhe: Sa zgjati realisht tërmeti i.

Në këtë vend janë bërë çmenduri, shikoni çka ndodhur me Prokurorinë e Përgjithshme, 1 kat pa leje dhe restorant vëllait të

Në 10 vitet e fundit, prokuroria ka çuar në pranga e burg, 813 hallexhinj për.

‘Zonja e tërmeteve’, sizmiologia më e njohur në botë flet për Shqipërinë: Ja çfarë do të ndodhë…

Në ankth dhe të të dëshpëruar për të mësuar më shumë për tërmetin e rëndë.

E tm.errsh.me/ Aksid.ent i fortë i sapo ndodhur, ka të pla.gosur, në gjendje të rë.ndë drejt spitalit

Një aksident është regjistruar në Vrake të Malësisë së Madhe, ku dy automjete janë përplasur.

VIDEO/ Xhaxhai i familjes që u shua nën rrënoja rrëfen mes lo.tësh: Griselda mund të shpëtonte por vd.iq pasi…

Rrëfime tro.nditëse vijojnë të vijnë nga familja Lala, aty ku prej mëngjesit të 26 nëntorit.

VIDEO/ Dorëzohet këtë herë, ja momenti i shembjes së 5-katëshit në Shkozet

Pas tentativës së parë, e cila dështoi, më në fund është shembur edhe pallati 5-katësh.

FOTO nga vendngjarja, aksident i rë.ndë në Shkodër-Hani i Hotit

Mësohet se një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër pak më parë. Si pasojë.

VIDEO/ Denoncimi bom.bë: Shkova të denoncoj pallatin pa leje, Vangjush Dako më kërcënoi

Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë në pah mënyrë abuzive se si janë dhënë lejet.

Apeli i fortë i inxhinieres: Sa më shpejt merrni këtë masë në lidhje me tërmetin, nuk ka më kuptim pasi…

Tashmë ka kaluar më shumë se një javë nga tërmeti, e paniku duket se ende.

Strategjia e re/ Dështon shpër.thimi i kontrolluar, çfarë do të ndodhë me pallatin që nuk ndo të shembet

Një ndërtesë 5-katëshe nuk do të shembet në Shkozet, edhe pse tërmeti ia tro.nditi themelet. .