E tme.rrshme/ Një tjetër i vd.ekur në punë në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë raportohet nga mediat se ka ndodhur pak minuta më parë në .

Rikthehet çështja ‘Xhisiela’, gjykata mori sot vendimin e papritur

Gjykata e Tiranës ka marrë sot një vendim në lidhje me procedimin  penal ndaj kreut.

Nuk i del inati Klevis Balliut/ Kër.cënon keq: Në kokërr të bur.gut të gjithë ata që…

Për herë të dytë Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, është liruar nga gjykata pasi.

E rëndë/ Shqiptari vde.s nga aksidenti fa.tal, e habitshme mënyra se si ai…

Një ngjarje tra.gjike ka ndodhur ditën e sotme, teksa një shqiptar 56-vjeçar është goditur për.

Rama poston fotot me kryeministrat e PSE, shihet pranë Zaev, rrëfen çfarë u diskutua për negociatat

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar një foto në rrjetin social “Facebook” nga takimi.

Lekë, celularë dhe bizhuteri, dy durrsakët adoleshentë bënin na.min duke vje.dh.ur nëpër banesa dhe lokale

Dy adoleshentë të moshave 16 dhe 18 vjeç kanë rënë në pran.gat e policisë ditën.

Klement Balili merr g.oditjen e fortë sot, gjykata vendos fatin e tij

Gjykata e Apelit të K.r.imeve të Rënda dha sot vendimin per dënimin me 10 vite.

“Pashë Ramën kur pickoi ministren”, kryeministri padit aktivisten. Ja deklarata e fortë

Aktivistja e shoqërisë civile, Sevim Arbana deklaroi disa kohë më parë në emisionin “A show.

“Shko merri telefonin Shullazit po ta mbajti. Bëni pazar me të fortët”, gazetari i turret drejtorit të B.u.rgjeve

Gazetari Flamur Vezaj i është kundërpërgjigjur drejtorit Agim Ismaili, i cili dy ditë më parë.

Iu v.r.a shoku në tavolinë, ai vetë u p.l.agos, sot u arrestua me…. Kush është Bledi Haka

Bledi Haka është emri i personit të arrestuar sot në Tiranë nga Forca e Posaçme.