Me zërin që i dridhet, gruaja e Sajmirit që v.d.iq në Thumanë tregon si vajza e kërkon babain: Vetëm q.an…

Klotilda dhe vajza e saj kanë qënë me fat se ditën kur ra tërmeti nuk.

E mori me vete, deri në fund qeshi dhe bëri humor/ “Telefonata e fundit me të fejuarën, premtimi që Keli nuk mbajti dot”, çfarë dhimbje të dëgjosh këtë rrëfim…!

Klement Çupi edhe pse nuk u dorëzua për asnjë çast, por l uftoi nën rrënoja.

Gazetarja e Top Channel në momente të vështira në Durrës, brenda një pallati të dëmtuar përballet me…

Përpos zymtësisë, gjurmëve të rënda që tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit ka lënë në.

“Duhet të jemi të kënaqur edhe me 50 v.i.ktima”, ja arsyeja e vërtetë pse dha dorëheqjen Valbona Sako

Pedagogu i gazetarisë, Mark Marku, komentoi sot në rubrikën “Opinion” në “News24” edhe dorëheqjen e.

“E vërteta po fshihet”, pedagogu i njohur: Ja çfarë nxori në pah tërmeti

Pedagogu i gazetarisë, Mark Marku, ishte i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News24” ku foli.

Meta bën gjestin e veçantë sot në Kosovë, ndaj qenit hero të FSK

Presidenti Ilir Meta nga Kosova ku ishte sot tha se çdo vend i NATO-s do.

Doktori që i shpëtoi jetën Klajdit: Më tha ‘kam ftohtë’, i dhashë kompresa. Bëj shumëzime, mbledhje zbritje, thuaj alfabetin…

“E pyeta çfarë ka nevojë, mu përgjigj, krijova kontaktin për të biseduar, më tha kam.

Nuhatën se kishte të mbijetuar, ja si qentë që shpëtojnë jetë dhanë sinjale për ekipet e shpëtimit

Forcat rumune të emergjencave që drejtuan operacionin, bëjnë verifikimin e fundit. Pranë rrënojave, qeni Billi.

Fjala e fundit që tha ishte…E humbi nipin para syve, xhaxhai mes l.otësh rrëfen: momentet t.ragjike të Klementit nën rrënoja

Mes lotësh, xhaxhai i Klement Çupit, të riut që përloti me mijëra zemra në mbarë.

Konsiderohej i sigurt, por ja çfarë i bëri tërmeti pallatit të VIP-ave në Durrës

Supozohej të ishte një ndër objektet më të sigurta në qytetin bregdetar, pasi aty strehoheshin.