Ndiihmë/ Ah e shkreta grua, u prek për të tretën herë nga sëmundja e rëndë, ajo që kërkon tani është prekëse

Rejhane Begolli eshte gruaja 48 vjeçare nga Peja e cila vuan nga ngushtimi i rrugëve.

Rama zbulon çfarë gjendet në labirintet e Hipotekës: Po të futesh aty të dalin…

Kryeministri Edi Rama tha sot se ligji Antimafia eshte pare ndër vite, pasi nga kontrolli.

Kujtim Gjuzi me tone të ashpra në Kuvend, ndërhyen deputetja urgjent, i bën paralajmërimin b.ombë

Deputeti i opozites Kujtim Gjuzi në Kuvend tha se marrja e pronës që u është.

“Jam i ndershëm, isha sëmurë…”, shkarkohet nga detyra prokurori i njohur, si u zbulua shtëpia e tij. Nga Enti i Banesave dilte që…

Shkarkohet Prokurori i Tiranës Adnan Xhelili. Vendimi u dha sot në Komisionin e Pavarur të.

Lulzim Basha kapet ‘mat’ te sheshi “Skënderbej”, gazetarja i bën pyetjen e sikletshme, ai përgjigjet se…

Kreu i selisë blu deklaroi se nuk i njeh të gjithë ministrat e qeverisë Rama.

Rama del me thirrje e fortë këtë mëngjes, me lutjen për njerëzit kërkon që të …

Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirrje qytetarëve të prekur nga dëmet e shkaktuara nga.

Ohh zemra e shkretë si do durojë, la pas gruan e dy fëmijë, ishte punëtori më i mirë. Ah o Flamur si ike kështu

Ky eshte shqiptari i cili humbi jeten fatkeqesisht ne pushimet qe i kishte cuar puna..

Zbardhet vendimi me masa të rrepta ndaj të gjithë të d.ënuarve dhe Vladimir Gjutës, Gjykata e Tiranës nuk e merr për bazë dhe e liron

Publikohet vendimi i Gjykatës së Fierit i datës 5 shkurt 2020 ku ka pranuar kërkesën.

Ai iu fut në dhomën e gjumit, ajo e pa dhe bërtiti. Gruaja tregon përballjen me hajdutin: Më tha që ta numëroj në…

Kimete Tereziu është e reja e cila u përball mbrëmjen e të hënës në dhomën.

Djalin ia p.lagosi hajduti, babai tregon si u përball nusja me autorin: Ajo bërtiti kur e gjeti në dhomë duke…

Flet Adem Tereziu, babai Rexhep Tereziut qe u plagos mbremjen e djeshme nga hajduti qe.