Plas në Qeveri/ Zv.ministri “shp.ërthen” ndaj Elva Margaritit: Ishe për mëshirë, dole e u po.shtërove

Duket se shembja e Teatrit Kombëtar ka shkaktuar tensione në rradhët e qeverisë Rama. Debatet.

Banka e Shqipërisë blen 1 ton ar

Banka e Shqipërisë ka diversifikuar rezervën valutore të vendit duke riinvestuar një pjesë të saj.

Deklarata sh.ok.uese e nënkryetarit të Bashkisë: Godina e PS ka më shumë vlera se Teatri

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku thotë se godina e Partisë Socialiste është ndërtesë.

Epidemi të tilla i ka parashikuar edhe libri i shenjtë, kreu i KMSH: Ja çfarë thotë Kurani për…

Kreu i komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu në një intervistë për emisionin ‘Real Story’.

Veliaj heq përgjegjësinë nga vetja: Nuk vendosa unë që Teatri të shembej në 4 të mëngjesit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në një intervistë për Abc News është shprehur.

Plas debati mes analistëve, ja çfarë i dëgjuan veshët Eni Vasilit

Debat i nxehte u zhvillua mes Andi Bushatit dhe Carlo Bolinos për shembjen e Teatrit.

Ish ministri shqiptar zbulon faktet e rënda, përmendet edhe ambasada amerikane

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se është i habitur nga vëmendja që i kushtohet.

Ndryshon totalisht gjithçka pas disa orësh, paralajmërimi i meteorologëve: Nesër pritet…

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon se dita e mërkurë do të ndikohet nga kushte atmosferike të.

Fluturimet për shqiptarët nga Londra, Milano, Frankfurt etj, ja oraret nga 29 maj deri në 3 qershor

Ditën e sotme “Air Albania” ka publikuar datat e reja te fluturimeve nga dhe drejt.

Procesi që tremb më shumë politikanët, pas takimit me Ramën ambasadorja amerikane zbulon bisedën me…

Pas takimit me kryeministrin Rama ambasadorja amerikane ka folur edhe me kryetaren e KPK. Ne.