Në kërkim të Kajmakut/ Detaje tro.nditëse, si u dekonspirua aksioni, ja ç’po bën ai tani

Prej disa ditësh Agim Kajmaku, ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon të jetë në kërkim,.

VIDEO/ Plas në Qytetin Studenti! Dhu.në dhe përl.eshje me studentët, policia nuk raporton ngjarjen

Ditën e sotme një përleshje mes policisë dhe një grupi studentësh ka ndodhur në ambientet.

JA FOTOJA/ Kush është 34-vjeçari që u v.ra me a.rm.ë pranë banesës

34-vjeçari që u gjet sot në mëngjes i vr.ar.ë pranë shtëpisë është Kreshnik Dashaj. Fotoja.

Lajm i ko.shëm/ Gjendet e vde.kur në rrethana misterioze regjisorja e njohur shqiptare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, dhe që ka sho.kuar gjithë opinionin.

‘Ky sikur ka mbaruar shkollë me Asadin…’/ Si e shtangu qytetari Bashën në Fier

Lulzim Basha vijon me takimet e tij në kuadër të turit ‘Rrugëtimi për Shqipërinë’. Sot.

Shifrat e fri.kshme/ Grekët nxijnë Ramën, tregojnë ç’ndodhi me dro.gën shqiptare vitin e kaluar

“Rreth 62% e mar.i.juanës së sekuestruar nga policia greke në vitin 2018 në Greqi erdhi.

Nga ka humbur Agim Kajmaku?! I biri bën deklaratën sho.kuese

Prej 5 ditësh është në kërkim, dhe deri tani nuk ka asnjë gjurmë nga ish-kryebashkiaku.

Tr.agji.ke/ Gruaja i jep fund jetës, v.a.r veten në kasollen e bagëtive

Një ngjarje e rën.dë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Sektor Seman të Fierit. Një.

VIDEO/ Ja dh.una e policisë në unazë të re

‘Dhuna ndaj banorëve të Unazës bëhet për të fshehur vjedhjen e 40 milion eurove. Edi.

Ja sa vite rre.zikon/ “Në SHBA po kërkohet bu.rg.osja e Edi Ramës”

“Në SHBA kërkohet bur.gosja e Edvin Mafisë. Mbi të rën.dojnë 4 ak.uza të rë.nda që.