Lulzim Basha në dorë të Fatmira Hajdarit, ja rastësia e çuditshme që i bëri bashkë

Koicidence surprizuese shorti per zgjedhjen e gjyqtares qe do merret me dosjen e lobimit e.

E kapi rrjeta e OFL/ Cukali, i akuzuari ‘me fat’ për dhjetëra ngjarja, që i shpëtonte qelisë. Arrestimet e lirimet në 15 vjet të të ‘fortit’ të “Myslym Shyrit”

Nje nga te shenjestruarit e sotem te Operacionit “Forca e Ligjit”, te cilit iu dergua.

Deklarata b.ombë e ish ministrit te Eni Vasili: Sa të mbarojë emisioni të ikim…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po.

A do pranoje të ishe kryetarja e Partisë Demokratike? Përgjigja e Grida Dumës ishte befasuese. Flet dhe për largimin nga vendi

Politikania dhe pedagogia e njohur Grida Duma e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, foli.

“Doli me të dashurën në TV, tani e pret ndarja nga gruaja”

Gazetari i njohur Ariann Çani bëri batuta në Open teksa po transmetohej një operacion i.

Ah moj e shkreta tii, o Zoot ai tu zhduk djali. Nëna e këngëtarit të tallavasë rrëqeth: Dua vetëm…

Silvana Hamza, nëna e këngëtarit të tallavasë i njohur si Reni i Elbasanit, ka bërë.

T.merri në qytet mbrëmë/ U përball me të në banesëm e vëllait, pse u p.lagos burri që përfundoi në spital

Jane zbardhur detaje nga plagosja mbremjen e djeshme ne qytetin e Durresit. Burimet thane se.

E kapën me hashash në makinën luksoze, zbardhet dëshmia e modeles së njohur Oriola Marashi. Çfarë u tha policëve sapo ata…

Del deshmia e pare e modeles Oriola Marashu para efektiveve qe ushtruan kontroll ne mjetin.

VIDEO tro.nditëse/ Kujdes, pamje të rënda, nxënësit gru.shte e shke.lma shokut të klasës, zgërdhihen dhe…

Disa nxënës në një shkollë 9-vjeçare në Kombinat kanë rrahur e dhunuar me grushte e.

Stuhia e fortë në Gjermani prek edhe shqiptarët, vëllai jep lajmin në rrjetet sociale për…

Stuhia Sabine që ka perfshire Gjermaninë gjatë fundjavës ka prekur edhe shqiptaret qe jetojne atje..