Koronavi.ru.si në Shqipëri?!/  Sali Berisha ngre ala.rmin: Kr.im.inale dhe e papërgjegjshme, që…

Sjellja e qeverisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë ndaj masave të marra për virusin vde.kje.prurës K.oronavi.rus.

Ilir Meta më i ash.për se kurrë nga Amerika, flet për “Anti KÇK-në” dhe Gjykatën Kushtetuese

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme për Zërin.

The.ri gruan me th.ikë/ Mësohet telefonata e parë e Lulzim Cukut pas kri.mit ma.kab.ër: Manjolën e…

Mësohen të tjera detaje sho.kuese nga kri.mi i rëndë në familje pak ditë më parë.

Shqipëria dhe negociatat/ Eurodeputetja holandeze pl.as bo.mb.ën: Problemi është Shqipëria pasi…

Në një intervistë ekskluzive për “ABC News”, eurodeputetja holandeze Kati Piri deklaron, se përveç përfitimeve.

Tenderi disa miliardësh merret në dorë nga SPAK, nisin urgjent hetimet

Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për tenderin e landfillit në Porto Romanos në Durrës,.

Zjarr në Fushë-Krujë, çfarë po ndodh?

Një zjarr i madh  ka rënë në lagjen Bushe Visha në Fushë- Krujë. Zjarrfikësit ndodhen.

“Vd.es diva e muzikës popullore shqiptare”/ Edhe Serbia reagon, ja çfarë thuhet në Beograd

Vdekja e Nexhmije Pagarushës ka bërë që të gjithë dashamirësit e muzikës të reagojnë dhe.

Yuri Kim takim të veçantë me KLGJ, mesazhi i fortë i ambasadores për reformën në drejtësi

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim ka  zhvilluar ditën e sotme një takim të.

VIDEO/ Historia e rrallë, burri që ndihet si femër: Më kanë përdh.un.uar kur isha 12 vjeç  dhe më…

Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një.

EMRAT/ Mësohen detaje tro.nditëse nga aksidenti në Memaliaj, o Zot ishin mësues që…

Dy mësues kanë humbur jetën në mënyrë trag.jike në Memaliaj, si pasojë e aksidentit të.