Kërcënimi i Ilir Metës, vjen përgjigja b.ombë e Erion Braçes

Zëvendëskryeministri Erion Braçe i është përgjigjur deklaratave të forta të presidentit Meta, i cili paralajmëroi.

Histori e rrallë/ Ma.shtroi burrin dhe prindërit, nëna e 4 fëmijëve zbulon pas 38 vitesh se është e verbër, ja pse ata nuk e kuptuan kurrë

Zena Cooper nga Ammanford, South Wales, nuk arriti t’i tregojë askujt që ishte e verbër,.

Në pritje të seancës së jashtëzakonshme/ Kuvendi miraton sot rezolutën, ja çfarë i kërkon Presidentit

Kuvendi do të mblidhet sot në një seancë të jashtëzakonshme, për të cilën deputetët janë.

 “Kërko falje ose të nxjerr jashtë”, çfarë po ndodh mes Eni Vasilit dhe Klevis Balliut

Debate të forta kanë shoqëruar emisionin “Open”, mes ish-deputetit të Partisë Demokratike, Klevis Balliu dhe.

Ilir Meta su.lmon PD-LSI, akuza ton.ditëse: Po i shërbejnë mazhorancës pasi…

Edhe akuzat e forta ndaj opozitës se është vënë në shërbim të mazhorancës nuk kanë.

Pritet një tjetër tro.nditje, studentët bëjnë një paralajmërim të fortë

Studentët kanë paralajmëruar se do të kthehen sërish në protesta. Në një postim në faqen.

Apel BE-së/ Betimi te noteri i Arta Vorpsit, reagon ashpër Doris Pack

Eurodeputetja Doris Pack ka folur në lidhje me faktin se Arta Vorpsi u betua para.

2-3 firma kundër interesave të kombit/ Presidenti lëshon bo.mbën: Ja pse Rama e do Presidentin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka bërë sonte një deklaratë të fortë lidhur me tentativën.

Ja ç’po ndodh/ Sh.erri dhe lu.fta mes socialistëve në Shkodër bllokon zgjedhjen e delegatëve

Te shtunen me 16 nentor, socialistet do te zgjedhin delegatet e tyre, nje hap i.

 ‘Shp.ërthen’ keq Ilir Meta: Kujt po i kërcet për…

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është i ftuar sonte në emisionin “Opinion” dhe ka reaguar.