Sk.andal/ Kryebashkiaku i ndërton shtëpinë gjyshes me fondet e tërmetit

Tërmeti i 1 qershorit 2019, i cili preku disa fshatra të rrethit Devoll, dëmtoi shumë.

“Rasti më i tri.shtë, vd.e.kja e një të porsalinduri”, mjeku i njohur flet për koronavirusin dhe Shqipërinë

Doktori i njohur infeksionist Tritan Kalo ka folur sot në lidhje me përhapjen e koronavirusit.

Ç’po ndodh?! Masa shumë të forta në Shqipëri ndaj koronavirusit, caktohen vendet që…

Situata me koronavirusin po komplikohet pasi është përhapur në 25 shtete madje edhe në vendet.

The.ri me thi.kë gruan në Itali dhe tentoi vetëvr.as.jen, mësohet fati i shqiptarit

Shqiptari i cili tentoi të vetëvr.i.tej, pasi i mori jetën bashkëshortes së tij Laureta, duke.

Denoncimi bo.m.bë, çfarë po paralajmërohet/ “Po vd.esin njerëz në QSUT prej fasadës së Ramës

Në QSUT po vd.e.sin njerëz për shkak të fasadës së kësaj qeverie. Deklarata e fortë.

LAJM I FUNDIT/ Albin Kurti flet për Zërin e Amerikës, njofton çdo bëhet me tarifat dhe marrëveshjen me Serbinë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është shprehur ditën e sotme se do të zëvendësojë tarifat.

Rama do të shkojë në Rusi, zbulohet data e vizitës, i pari Kryeministër pas…

Është zbuluar se Edi Rama do të vizitojë Rusinë, vizitë e cila kryehet si pjesë.

Zyrtarët e KiE-s plasin bo.mb.ën, nxijnë  zgjedhjet e 30 qershorit, mesazhet për politikanët

Një delegacion i nivelit të lartë, i përbërë nga Presidenti i Kongresit Anders KNAPE (Suedi),.

Cili është mendimi personal për Ramën, Basha jep përgjigjen evazive

Kreu i Partisë Demokratike, për disa minuta ka komunikuar me qytetarët ën Facebook, ku ata.

E the.ri gruan në prani të 3 fëmijëve/ Lulzim Cuku flet në gjykatë, tregon detaje nga vr.as.ja

Këtë të enjte gjykata e Durrësit e ka lënë në burg Lulzim Cukun, 45 vjeçarin.