FOTO/ “I vd.iq e dashura nën rrënoja”, djali i kryeministrit Greg Rama bën postimin pre.kës

Greg Rama, djali i madh i kryeministri Edi Rama, ka humbur nga tërmeti tragjik i.

Falsifikim dhe skemë mashtrimi/ Aksion ‘blic’, arrestohet biznesmeni i njohur

Është arrestuar i shumë kërkuari, Agron Xibraku. Ky i fundit ishte shpallur në kërkim për.

Rezoluta e Ramës në parlament, kërcë.non keq Rusia: Kujdes, kjo nuk kalon u vënë re në Rusi

Ambasada e Rusisë në Shqipëri ka reaguar pas projekt-rezolutës së votuar në Parlamentin Shqiptar “Për.

Gjendet zgjidhja për rindërtimin / Meta, Berisha, Basha e Rama të kthejnë vetëm 1 miliardë nga eurot e abuzuara

Përpara se kryeministri të “lypë” dyerve të Europës, Arabisë e shoqatave, të kthejë në arkën.

VIDEO/ “Kristjani po priste rrogën e 2 muajve të festonte ditëlindjen e së ëmës”/ Këto histori të të vde.ku.rve nga tërmeti të rrë.qethin

Kristjan Preçi është një prej viktimave të tërmetit të 26 Nëntorit në Thumanë, pasi pallati.

Ndihma që prisnim/ Presidentja e KE jep lajmin e madh për Shqipërinë dhe rindërtimin nga tërmeti

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen ka përcjellë në një postim në rrjetet.

VIDEO e fr.ikshme/ Sa zgjati realisht tërmeti i 26 nëntorit? Shikoni pamjet e tme.rrit që vërtetojnë gjithçka

Në Durrës, Tiranë e rrethina kanë një pyetje të madhe: Sa zgjati realisht tërmeti i.

Në këtë vend janë bërë çmenduri, shikoni çka ndodhur me Prokurorinë e Përgjithshme, 1 kat pa leje dhe restorant vëllait të

Në 10 vitet e fundit, prokuroria ka çuar në pranga e burg, 813 hallexhinj për.

‘Zonja e tërmeteve’, sizmiologia më e njohur në botë flet për Shqipërinë: Ja çfarë do të ndodhë…

Në ankth dhe të të dëshpëruar për të mësuar më shumë për tërmetin e rëndë.

E tm.errsh.me/ Aksid.ent i fortë i sapo ndodhur, ka të pla.gosur, në gjendje të rë.ndë drejt spitalit

Një aksident është regjistruar në Vrake të Malësisë së Madhe, ku dy automjete janë përplasur.