22-vjeçarja t.ronditi me rrëfimin e saj, burri e mohon ta ketë rr.ahur: Mora kredi, më dukej ekstravagante kur vishej, i kërkova që…

Historia e djeshme e nënës së 3 fëmijëve është kthyer sërish në studion e emisionit.

E t.merrshme/ 15-vjeçarja doli për vrap dhe u ngacmua s.e.ksualisht, i mbylli gojën dhe…

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave i referoi Prokurorisë për hetimin paraprak ndaj veprimet.

“Dil protesto, për t’i thënë tët biri, që ti nuk u bëre palë me fundërrinat!”

Ish-kryebashkiaku i natës së Tiranës, Briken Fejzullai ka bere thirrje ne profilin e tij ne.

“Jam gati të dëshmoj këtë k.rim”, Erion Braçe i përgj.akur kërkon….

Në 26 maj 1996, në votimet e treta parlamentare që pas rënies së diktaturës, Partia.

Zbulohen bisedat “e fshehta” të Ramës me deputetin e opozitës, ja frika e vetme e kryeministrit

Deputeti i opozitës  Lefter Maliqi ka zbuluar kartat e fshehura të kryeministrit Rama. Ai thote.

Vetëm sot kishte 25 të infektuar, Najada Çomo: Kjo shifër edhe mund të shtohet, në spital janë rëndë…

Shefja e Shërbimit Infektiv në QSUT, profesoreshë Najada Çomo deklaroi sot se situata nga pandemia.

“E filmuan nudo, donin lojëra s.eksuale”/ Tre shqiptare përfshihen në një skandal, rrëmbyen 23-vjeçaren dhe…

Një grup prej tri kosovareve është përfshirë në një skandal në Zvicër, pasi ato akuzohen.

Për kë bien kambanat e Ilir Metës? T.rondit Andi Bejtja: Nga sot, opozita shqiptare nuk është më…

Nga Andi Bejtja Nga sot, opozita shqiptare nuk është më e njëjta dhe sa më.

“Erdhën aty si ato vajzat që japin motin…”, t.rondit Rudina Hajdari: I bëj thirrje Bashës mos të shkojë në krahët e Ramës siç bën sa herë që ka…

Rudina Hajdari nuk u duk te ishte aq e kënaqur sa palët e tjera ne.

Artan Hoxha publikon fotot dhe paralajmëron: Iliri me ekskavator do hapi v.arre shtatë pashë në dhe….

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale i ka habitur.