E BUJ.SHME/ Shpëtuan mrekullisht nga tërmeti se u hodhën nga kati i 3-të dhe i 5-të, takojnë Ronaldon dhe Buffonin

Aureli dhe Alesi, dy fëmijët 10 dhe 8 vjeç, arritën të shpëtojnë mrekullisht nga katastrofa.

VIDEO/ “Erdha për një natë, përjetova tm.errin” Inva Mula rrëfen ho.rrorin

E famshmja artiste shqiptare, Inva Mula, ka rrëfyer sot në Abc Neës përjetimin personal për.

“Tërmeti i 26 nëntorit nuk zgjati 30 sekonda, por…”, Berisha publikon videon e frik.shme

Tërmeti i tmerrshëm i 26 nëntorit nuk zgjati 30 sekonda por shumë më shumë. Ish-kryeministri.

Ohh çfarë dhim.bj.eje/ Tërmeti i mori të ëmën dhe vëllain, përl.ot Megi, merr edhe një angazhim të fortë

Për familjen Cuka, tërmeti i 26 Nëntorit ka shkaktuar një tragjedi të madhe sepse si.

Shqipëria në udhëkryq/ Negociatat, “DW” zbulon bisedat e “dyerve të mbyllura” në Londër për vendin tonë

Presidenti francez Macron përsëriti në Londër qëndrimin se Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria nuk janë.

Situata pas tërmetit, reagon serish SHBA, mesazhi i fortë mbështetës i ambasadës

Teksa vendi vuan ende nga dhi.mbja e asaj që ndodhi më 26 nëntor, ambasada e.

Ja dokumenti/ Shqiptarët vuajnë në qiell të hapur dhe në çadra, qeveria tender 1.8 miliardë lekë për makina luksi

Qeveria e PPP-ve, bënë pazare edhe në ditë qameti/ “Babagjushi” i qeverisë, në maskën e.

VIDEO përl.otëse/ Dr.ama the.rëse e të moshuarës, i vd.iq gjithë familja dhe ngeli e pastrehë nga tërmeti, mori edhe lajm tjetër të kob.shëm

Mes dhjetëra familjeve të mbetura pa strehë në Qytetin Studenti është edhe e moshuara Jeta.

Mrekulli e vërtetë, tro.nditen edhe mjekës, pas 6 orësh, zemra e gruas nis të rrahë sërish

Ti shpëtosh vd.ek.jes në mënyrë të pashpjegueshme! Mrekullia i ka ndodhur një mësueseje nga Britania,.

VIDEO/ Rrëfimi sho.kues: Familjet u shuan nga tërmeti, zjarrfikësja nuk kishte ujë, policia nuk kishte as…

Rrëzimi i pallatit 6 katësh ku u humbën jetën 7 pjesëtarë të familjeve Reçi dhe.