Artan Hoxha publikon fotot dhe paralajmëron: Iliri me ekskavator do hapi v.arre shtatë pashë në dhe….

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale i ka habitur.

Deklarata “bo.mbë” e Metës: Rama po i shërben lobit pro serb në SHBA, kërkon destabilitet në Shqipëri!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka hedhur akuza shumë të forta në drejtim të kryeministrit.

“Të vijë njëri ta marrë përsipër”/ Meta ‘i ofron’ Fevziut postin e Ramës: Do bëhesh kryeministër? Gazetari: S’më ka lënë mendja

Presidenti Ilir Meta e ka pyetur mbrëmjen e sotme gazetarin Blendi Fevziu nëse kishte dëshirë.

Vdés në rrethana të dyshimta 40-vjeçari, familjarët nuk tërheqin trùpin, presin përgjigje nga ministria e Shëndetësisë

Nje person i se.ksit mashkull rreth 40 vjec nga fshati Deshiran i Belshit ka humbur.

Kushëriri pl.agos me qytën e pi.stoletës 29-vjeçari! Dërgohet në Tiranë në gjendje të rë.ndë! Arr.estohet autori

Një 29-vjeçar është pla.gosur rëndë në Lekbibaj të Tropojës dhe është dërguar me ur.gjencë drejt.

Sh.përthen keq Andi Bushati, e thotë troç në emision: Këta janë v.rasësit e…

Gazetari Andi Bushati ka komentuar deklaratat e ambasadores së SHBA në Tiranë Yuri Kim, e.

Uau çfarë pamjesh, shqiptari filmohet “live” duke u ngjitur nëpër një pallat dhe bëri veprimin e rëndë

Një shqiptar ka befasuar kedo kur hyri në një apartament duke u ngjitur në pallati.

Rama fiksohet pas serialit me mafiozë shqiptarë: Dy netë i lidhur, e pashë deri kur u zgjuan gjelat e…

Gjatë periudhës së karantinës, filmat kanë qenë një nga opsionet më të frektuenuar për të.

Pronarja e biznesit i ankohet Bashës: I hoqa Ramës bllokun në Facebook, doja të shihja …

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar gjatë ditës së sotme me disa biznese.

“Çdo tre ditë zhdùket një fëmijë në Shqipëri”, alarmi i QKFHSH: Pse Policia e Shtetit nuk vendos Sinjalin Amber?!

Qendra Kombëtare për Fëmijët e Humbur në Shqipëri (në vijim QKFHSH) ka dalë me një.