V.diq në aksidenti tr.agjik në tunelin e Elbasanit, deputetja përlo.t  me fjalët për vëllain e ndjerë

Përmes një postimi në rrjetet sociale, deputetja e PS-së Blerina Gjylameti ka kujtuar me mall.

‘Ultimatumi’/Presidenca, i pl.as bo.mb.ën Ramës: As pampersat s’të bëjnë…

Vijon sh.erri në distancë mes Kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Së fundmi ka qenë zëdhënësi.

Të gjitha shifrat, le.meri në spitalet e ko.ronavi.rusit në Tiranë, vendi në an.kth

Vendi po futet në një periudhë shumë të vështirë në përballjen me ko.ronavir.usin. Dita e.

Kapërcejnë tme.rrshëm shifrat, REKORD I ZI sot me rastet e reja, ja sa të vd.ekur

Dita e sotme ka shënuar një tjetër rekord në shifrat e pand.emisë. Miinistria e Shëndetësisë.

Meta tha se ‘është peng’, Rama del urgjent dhe ja çfarë paralajmëron

Kryeministri Edi Rama ka reaguar direkt per Presidentin Ilir Meta, i cili tha sot se.

“Thuaj që jam peng”/ Meta sqaron b.ombën pasi Lulzim Basha…

Këshilltari i Presidentit Ilir Meta ka reaguar pas konferencës për mediat që dha kreu i.

Thuaji popullit tënd që “jam peng”/ Meta p.las b.ombën për Bashën

Me tone të ashpra e mbylli Presidenti i Republikës, Ilir Meta, konferencën së sotme për.

“Thuaj popullit tënd që jam peng. Le ta dinë të gjithë, ka ardhur koha që të verifikohet…”, Meta p.las b.ombën

Ilir Meta ka ashpërsuar tonet dhe paralajmeron se ai nuk është vetëm komandanti i Përgjithshëm.

Kryemadhi bëri thirrjen e fortë, që qytetarët të mos binden për…Meta jep përgjigjen bombë

Ilir Meta tha se është kundër thirrjeve që maska të mos mbahet nga qytetarët, i.

Nga Bamir Topi tek Rudina Hajdari e Jozefina Topalli/ Basha flet për koalicionin në zgjedhje: Ata që kanë vendosur të bëhen patericë e qeverisë…

Lulzim Basha tha se të gjitha partitë apo lëvizjet e ish anëtarëve të PD-së, që.