Raporti i bu.jshëm i KLSH-së/ Sho.kuese se si e kalon kohën në punë administrata e shtetit

Në Shqipëri mijëra njerëz paguhen nga taksat e qytetarëve dhe nuk bëjnë asgjë tjetër veccse.

Denoncimi/ Në lokalet “VIP” të Shkodrës bëhet nami me duhanin, ISHSH bën kontrolle selekive

Inspektorati shtetëror shëndetësor ka dështuar në zbatimin e ligjit antiduhan në Shkoder. Me gjoba e.

Vd.ek.ja e trefishtë në Bulqizë, del një tjetër version i tragjedisë së tm.errshme

Vijojnë hetimet në lidhje me trag.jedinë e Bulqizës, ku humbi jetën një nënë me dy.

DOKUMENTI/ Ç’po ndodh me Henri Çilin, borxhe apo…?! Shitet UET?!

“Pamfleti”, ka zbuluar se ”Universiteti-Çili”, qenka fshehur pas logos “Klinika Shqiptare-Sh.a” me Nipt: J61824020O e.

Ngjarja e tme.rrshme/ Thuajse u shua një familje, mesazhi i fortë i Metës nga spitali

Pas ngjarjes së tme.rrshme të ndodhur në Bulqizë, Presidenti Ilir Meta vendosi të vizitojë vajzën.

Akuzat e rënda për pengim zgjedhjesh dhe…/ Sa vite burg rrezikojnë punonjësit e Bashkisë Shkodër

5 deri ne 7 vite burg rrezikojne punonjesit e bashkise Shkoder ndaj te cileve jane.

Familja e Sali Berishës në zi, humb njeriun e afërt, ish-Kryeministri jep mesazhin prekës

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka humbur sot një njeri shumë të afërt. Ka qenë vetë Berisha.

E dhi.mbshme/ Të rinjtë shqiptarë po ikin, ja kush po vjen dhe me çfarë po mbushet Shqipëria

Shqipëria  po zbrazet. Tregu i punës është në krizë për profesionistë, por edhe ata që.

Shifra sho.kuese, ja sa miliarda qarkullon kr.imi në Shqipëri

Një shifër vërtet tro.nditëse është ajo e parave kri.minale që qarkullon në vendin tonë. Gjatë.

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit, Holanda super bujare me Shqipërinë, zbulohet shifra që do dhurojë

Shqipëria pret ndihma për rindërtimin nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit. Ndërkohë mësohet se Holanda.