“Ka vetëm një dorë”/ Si e zbuloi Artan Hoxha se kush vre.t në 2 qytetet e mëdha shqiptare

Gazetari i njohur invetigativ, Artan Hoxha, në një intervistë të dhënë në televizionin “Abcneës”, që.

E thotë vetë Murrizi: Do heqim dorë nga dy kërkesa të mëdha për tu realizuar më e madhja

Deputetët e opozitës parlamentare kanë vendosur që të bëjnë zgjedhje të forta sa i përket.

An.kth te Infektivi / Tre gjermanë dalin pozitivë me ko.ronav.irus, jëtojnë prej vitesh në këtë qytet

Shqetësuese dhe shumë e fr.ikshme po bëhet çdo ditë e më shumë situata e pandemisë.

Lista e një PD-je që ka humbur rrugën/ Basha nuk resht së sho.kuari, ja emrat që kandidojnë në Shkodër në 2021

Lulzim Basha nuk rresht se surprizuari dhe duket se te radhes surprize e ka rezervuar.

Ho.rrori i Tiranës sho.kon edhe Greqinë, shikoni ç’ka ndodhur në vendin fqinj

Ngjarja ho.rror e një dite më parë në Kombinat, ku u vetëflijuan nëna Zhaneta Josifi.

“Shqiptar kudo që ndodhesh…!”/ Drejtori i Urgjencës Kombëtare ngre al.armin: Jeta është…

Në një postim në rrjetet sociale, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i bën një.

Po Ramës pse nuk ia kërkoi?! Hoti merr premtimin e madh nga Basha

Edhe pse pati takim të gjatë me Ramën, Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në vizitën.

VIDEO/ Si në filma ho.rror, brenda e mumifikuar ishte Anisa, PAMJE nga brenda shtëpisë

Të shumta janë lajmet dhe zhvillimet në lidhje me ngjarje rrëqe.thëse që ka ndodhur në.

Zbulohet e vërteta e fr.ikshme/ Ja ç’ka ndodhur me ko.ronaviru.sin, O Zot po bëhet 9 herë më i…

Botës i është rikthyer an.kthi i lu.ftës me kor.onavirus.in si në ditët e para të.

“Ja ku të çohen të gjitha paratë e kri.mit”/ Soreca bën propozimin e bu.jshëm: Projekt kombëtar

Qeveria shqiptare duhet të kthejë në një projekt kombëtar projektin e Bashkimit Evropian që parashikon.