Shp.ërthen Ngjela, i ‘vër.su.let’ inxhinierit Meçe: Nxirre jashtë këtë ma.skara…!

Gjatë debatit në emisionin “360 gradë” për situatën e tërmetit, avokati Spartak Ngjela ka kërkuar.

Çfarë do të ndodhte nëse epiqendra e tërmetit do të ishte në Tiranë? Ja si përgjigjet inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe,.

VIDEO/ Cfarë po ndodh?! ‘Shefi po bëj ndonjë gjë për…’ Dako i afrohet, Rama merr vendimin ekstrem

Teksa ndodhej sot në mbrëmje në Durrës, Kryeministri Rama, shoqërohej me Bledi Çuçi. Ndërkohë që.

Vra.sje në tentativë policit/ Hyri me pranga, doli me duar në xhepa! Prokuroria bën lëvizjen e fortë për Florenc Çapjan

Apelohet vendimi i pushimit të dosjes penale kundër Florenc Çapja, i akuzuar nga prokuroria për.

Dëshmitar kur u ndërtuan/ Rrëfimi sho.kues: Si u përdorën mbeturinat në llaç, Zoti i ka ruajtur pasi…

Teksa debati për katrastrofën që shkaktuan shembjet e pallateve në Thumanë e Durrës vazhdon, një.

Manjani bën deklaratën bo.mbë: Ja çfarë e dogji skenarin e Ramës për politikë të egër

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i ftuar në studion e Ora Neës tha se opozita.

VIDEO/ A e zbatoi Lali Eri urdhrin e Ramës që të lyente vetë muret e pallatit, shikoni pamjet

Virale u bë videoja e disa ditëve më parë, kur Kryeministri Rama, ndërsa ishte për.

VIDEO/ “Mos ma drejto automatikun” Momenti kur Rama bën për të qarë fëmijën

Kryeministri Rama ka vizituar këtë të enjte Krujës si dhe një sërë familjes të Thumanës.

VIDEO  e fri.kshme/ 22-vjeçarja vjedh foshnjën e porsalindur nga materniteti, e shet për 1.500 paund

Një vajzë, që vo.dhi një vajzë të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë.

“Ka ardhur koha të largohen pas zaptimit 30-vjeçar”, kë po’kërcënon’ Edi Rama?!

I pranishëm në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës, Kryeministri Edi Rama ka shprehur mbështetjen.