“Ndalo ur.gjent se do…”. U frikësua sapo i pa, ah ç’tmerr, ai brenda në makinë kishte dhe…ngjarja e rëndë sapo ndodhi

Një 47-vjeçar nga Fieri ka përfunduar sot në prangat e Policisë së Shtetit, pasi iu.

Ç’ndodh me temperaturat e larta? Drejtuesja e Infektivit pl.as bo.mb.ën: Vd.ekjet po shtohen

Drejtoresha e Spitalit Infektiv në Tiranë, Najada Çomo, ka deklaruar sot se vd.ekjet po shtohen.

Kryemadhi e thotë troç, tregon se ç’ndodh me ‘Zgjedhoren’ dhe tregon se kë mashtroi Edi Rama

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është e drejtpërdrejtë në lidhje  me Reformën.

Shp.ërthen Spartak Ngjela, flet për tradhtar dhe dënime të fuqishme

Avokati i njohur Spartak Ngjela në nëj analiza të gjatë të postuar në Facebook ka.

“Jeta jonë vlen më shumë se…”/ Specialistja e ISHP, Tomini ka një apel të fortë për të gjithë ne

Eugena Tomini, shefe e epidemiologjisë në  ISHP ka bërë thirrjet sot që të gjithë qytetarët.

Mjeku i njohur su.lmon keq Qeverinë për situatën e COVID-19, ia nxjerr të gjitha të palarat

Në lidhje me situatën e rënduar të të in.fektuarve me ko.ronavi.rus mjeku i njohur urolog.

Shikoni pamjet tro.nditëse/ 17-vjeçari minuta të tërë i shtrirë në qendër të Tiranës, me gja.k nga hundët e vëshet

Një 17-vjeçar u godit sot pasite nga autobusi në qendër të Tiranës. Përplasja ka qenë.

Vd.iq 28-vjeçarja/ Detajet ho.rror nga aksidenti në Shkodër, makina përpl.as pas murit në trotuar dy kalimtarë

Detaje shumë të rënda janë mësuar nga aksidenti i rëndë që i mori jetën një.

Tra.gjike/ A.ksident i tme.rrshëm në Shkodër, vd.es 28-vjeçarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e quajtur ura e.

Shifrat/ Jooo, kjo do të ishte ka.tastrofë, në SHBA parashikojnë për Shqipërinë bilanc lu.fte vd.ekjesh nga ko.ronav.irusi

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë vërtet shumë pesimistë në lidhje me ecurinë e.