Gr.abitja e 250 mln lekëve, vëllai dhe i dashuri i spikeres së njohur shqiptare ndoqën biznesmenin (EMRAT+DETAJE)

Dosja.al zbardhur detaje të reja nga grabitja spektakolare në Tiranë, ku Donald Hoxha bashkë me.

Identifikohet i riu që u pl.agos, nëna: Djali iku tek berberi, është gjendur….

Të tjera detaje dalin në dritë nga pl.agosja me ar.më zj.arri e një 29-vjeçari gjatë.

Gati 1 mijë të ínfektuar nga korònavirusi, cilat qytete regjistruan raste të reja në orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar pozitivë 9 raste në vendin tonë, të cilët.

Burri i Inva Mulës dhe ish biznesmeni habit: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit, ajo që po na v.ret është…

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I.

Burrin ia v.r.anë para syve natën e Krishtlindjes, gruaja e ish-bosit shqiptar: U riktheva më e fortë se kurrë!

Producenti shqiptar Flamur Beqiri u v.ra pak muaj me pare prane shtëpisë së tij, në.

Publikohen pamjet e ministrit Lleshaj në shoqërinë e personit të dyshimtë, denoncimi i rëndë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqerine.

Tha se kunati i Veliajt do bënte dasëm në kala, Berisha bën veprimin e papritur pas deklaratës b.ombë

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka bërë një denoncim pasditen e sotme ku shkruante se kryebashkiaku i.

“Kunati i Veliajt bën dasmë në Kalanë e Arbanës”

Ndërkohë që dasmat janë ende të ndaluara për këdo, kunati i kryetarit të bashkisë Tiranë.

“Artisti ka në gj.ak lirinë, nuk shtypet, shikoni ç’po ndodh në Shkodër”, Bujar Asqeriu në lot bën rrëfimin prekës

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu në emisionin ”Kjo Javë” ka thënë se rezistenca për.

Policia zbarkon në Jug të vendit, në plazhin e VIP-ave, pas aksionit dje sot ndodh…

Himarë – Gjobitet një tjetër subjekt në shkelje në zonën e Drymadës, Himarë. Aksioni nga.