Policia shoqëron Ilda Bejlerin pas aksidentit, ja deklarata e parë e saj

Është shoqëruar në polici gazetarja, Ilda Bejleri. Burime për dritare.net bëjnë me dije se gazetarja.

Nuk u zgjua kurrë edhe pas 6 ditësh në koma, qyteti italian në zi për shqiptarin 20-vjeçar

Ky eshte i riu shqiptar qe humbi jeten ne Macchiagodena te marten. Ai ishte vetem.

Përballja me Izetin dhe Fatmir Haklajn poshtë zyrës së Sali Berishës atë natë të errët, si ia morën jetën Azemit, dalin detajet e parrëfyera më parë

Ishte data 12 Shtator kur në Tiranë do të mbërrinte Fatmir Haklaj i shoqëruar nga.

Nga lapsusi i Policisë tek dyshimet se e bëri për të mbuluar mikun e saj, ç’ndodhi të shtunën me Oriola Marashin kur në makinë iu gjet lënda e dyshimtë

Dalin detaje të reja nga ndalimi i modeles Oriola Marashi nga policia pasi ne makine.

Ndiihmë/ Ah e shkreta grua, u prek për të tretën herë nga sëmundja e rëndë, ajo që kërkon tani është prekëse

Rejhane Begolli eshte gruaja 48 vjeçare nga Peja e cila vuan nga ngushtimi i rrugëve.

Rama zbulon çfarë gjendet në labirintet e Hipotekës: Po të futesh aty të dalin…

Kryeministri Edi Rama tha sot se ligji Antimafia eshte pare ndër vite, pasi nga kontrolli.

Kujtim Gjuzi me tone të ashpra në Kuvend, ndërhyen deputetja urgjent, i bën paralajmërimin b.ombë

Deputeti i opozites Kujtim Gjuzi në Kuvend tha se marrja e pronës që u është.

“Jam i ndershëm, isha sëmurë…”, shkarkohet nga detyra prokurori i njohur, si u zbulua shtëpia e tij. Nga Enti i Banesave dilte që…

Shkarkohet Prokurori i Tiranës Adnan Xhelili. Vendimi u dha sot në Komisionin e Pavarur të.

Lulzim Basha kapet ‘mat’ te sheshi “Skënderbej”, gazetarja i bën pyetjen e sikletshme, ai përgjigjet se…

Kreu i selisë blu deklaroi se nuk i njeh të gjithë ministrat e qeverisë Rama.

Rama del me thirrje e fortë këtë mëngjes, me lutjen për njerëzit kërkon që të …

Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirrje qytetarëve të prekur nga dëmet e shkaktuara nga.