Ç’po ndodh kështu? Policia dhe RENEA zbresin urgjent në aksion, ua ça zbuluan aty, kishin kaq vite që po…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak më parë në Bulqizë, ku pas shumë kohësh.

‘Mburrej me ty’/ Qytetari, Alketa Vejsiut: Ndihmo dajën tënd që endet rrugëve të Korçës pa ngrënë e pa pirë

E kemi parë shpeshherë në programe televizive teksa ndihmon njerëz në nevojë. Një akt që.

A do të rikthehet Jozefina Topalli në PD? Habit Edi Paloka: Nuk është larguar asnjëherë, ajo është pjesë e partisë

Hapja e Partisë Demokratike për përzgjedhjen e kandidatëve të mundshëm për deputetë të ardhshëm është.

Detaje HO.RROR nga ngjarja e Kombinatit, vajza kishte 5 muaj e vd.ekur, nëna e mbante në banesë, i lyente trupin me vaj dhe e mbështillte me shtroje…

Detaje të reja shumë tr.onditëse janë bërë me dije së fundmi në lidhje me ngjarjen.

“Ajo e para nuk ishte fare valë”, ç’po paralajmëron ish-ministri, i bën një propozim Ramës

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj thotë se Shqipëria është aktualisht duke u përballur me valën.

Një prej vendeve të vetme të ‘gjelbra’, koronavirusi arrin edhe në këtë qytet në Shqipëri

Një prej qyteteve që ende nuk kishte asnjë person të prekur me ko.ronaviru.s ishte Erseka.

Të paushqyera prej ditësh, trupi i vajzës së vd.ekur po dekompozohej, detaje ma.kabre nga Tirana

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja tr.ond.itëse mbrëmjen e sotme në zonën.

Rrë.qethëse ç’ka ndodhur sonte, vajza disa ditë e vd.ek.ur, nëna dhe motra prisnin që të ringjallej sepse…

Detaje rrëqethëse vijnë për ngjarjen e mbrëmjes së sotme në Kombinat. Mësohet se nënë e.

Ah o Zot sa gjynah/ Ka edhe një gjallë, informacioni zyrtar: Dyshohet se nënë e bijë janë ve.tvrarë

Policia e Shtetit ka dhënë informacionin zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka.

E tme.rrshme/ Gjenden në shtëpi nënë e bijë të vde.kura, ja dyshimet e para

Një ngjarje shumë e rëndë raportohet minutat e fundit të ketë ndodhur në kryeqytet. Nënë.