“5 minuta sa të vijë nusja”/ Pl.as sh.err në Tiranë, 35-vjeçari zë rrugën dhe zihet me policët

Jeta në trafikun e Tiranës, vështirësia për të gjetur një vend parkimi janë kthyer në.

Bre.shëria e plum.bave ndaj hhotelit luksoz, Artan Hoxha tregon ‘mesazhin’ që fshihet pas ngjarjes

Edhe në lidhje me br.eshërinë e plu.mbave ndaj kompleksit “Adorion Palace” ka dhënë detaje gazetari.

Vrasja që tro.nditi qytetin, flet kreu i bashkisë: E kisha kushëri të largët, ishte…

Një ngjarje e rëndë tro.nditi sot Himarën. Biznesmeni Niko Goro u ek.zekutua mëngjesin e sotëm.

VIDEO ho.rror/ Sh.përthim në lokali, vd.es 19-vjeçarja

Një ngjarje shumë e rëndë raportohet nga media, ku mjë vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën.

Iu bë at.entat/ Biznesmeni akuzon me emra të njohur: Nëse më preket një fije floku mua dhe fëmijëve…

I ash.për ka qenë reagimi i biznesmenit Andon Dhima. Ai ka akuzuar ga.zetarin Ben Blushi.

E tme.rrshme/ “12 persona vd.iqën në një ditë në Sanatorium, ja çfarë ndodhi, rastet u fshehën”

Një deklaratë bo.mb.ë është bërë sonte nga pedagogu Ilir Pecnikaj, i cili ka qenë i.

Situata është le.meri/ Shefja e Infektivit del me një apel shumë të fortë për të gjithë

Përmes një video-mesazhi, shefja e Spitalit Infektiv Najada Çomo i bën apel qytetarëve të mbajnë.

Monika Kryemadhi nga Fieri prek pl.agën më të madhe që po përjeton vendi

Nga një takim që zhvilloi atje me të rinjtë dhe të reja e Fierit, Kryetarja.

Ko.ronavirus.i/ Alfred Cako pl.as bo.mb.ën tjetër, ja kur futet serish Shqipëria në karantinë

Konspiracionisti i njohur shqiptar, Alfred Cako, mbahet për deklaratat e tij bo.mb.ë në lidhje me.

Kërkesa e fortë nga Shkodra: Ilir Meta të shpërndajë Kuvendin nëse nuk rishikohet seriozisht Kodi

Një kërkesë e fortë është bërë sot në drejtim të Presidentit të Republkës nga Kreu.