T.merri në qytet mbrëmë/ U përball me të në banesëm e vëllait, pse u p.lagos burri që përfundoi në spital

Jane zbardhur detaje nga plagosja mbremjen e djeshme ne qytetin e Durresit. Burimet thane se.

E kapën me hashash në makinën luksoze, zbardhet dëshmia e modeles së njohur Oriola Marashi. Çfarë u tha policëve sapo ata…

Del deshmia e pare e modeles Oriola Marashu para efektiveve qe ushtruan kontroll ne mjetin.

VIDEO tro.nditëse/ Kujdes, pamje të rënda, nxënësit gru.shte e shke.lma shokut të klasës, zgërdhihen dhe…

Disa nxënës në një shkollë 9-vjeçare në Kombinat kanë rrahur e dhunuar me grushte e.

Stuhia e fortë në Gjermani prek edhe shqiptarët, vëllai jep lajmin në rrjetet sociale për…

Stuhia Sabine që ka perfshire Gjermaninë gjatë fundjavës ka prekur edhe shqiptaret qe jetojne atje..

Me dy mbiemra, ishte ‘koka’ e bandës së bananeve. Njihuni me djalin që bjondia e OFL i nisi sot letrën e rëndë

Albert Lame, i njohur ndryshe edhe me emrin Albert Koschiek është personi qe i ka.

Me kapele e çantë të fryrë, me a.rmë e shumë marramendëse eurosh, ja çfarë panë dëshmitarët kur Garda ndaloi të dënuarin pranë PS

Zbardhen dëshmi nga dëshmitarë okularë që kanë parë momentet kur Garda ka ndaluar Vladimir Gjutën.

Ah i ziu djaalëë, oiiii, nëna nuk mban dot veten kur pa ato shenja, ja çfarë i kishin bërë shqiptarit nga Shkodra

Familja e Mentor Rexhës në Shkodër ka hapur dyert e m.ortit dhe nuk po e.

Mbahu e fortë moj e shkretë, ah nëna e zezë, familja e Mentorit në Shkodër hap dyert e m.ortit, mamaja e djalit deklaratë ngjethëse

Familja Rexha ne Shkoder ka hapur dyert e m.o.rtit per ndarjen nga jeta ne France.

Politikani i njohur shqiptar paralajmëron ngjarjen e rëndë, disa nga kolegët e tij e kanë punën pisk

Nga Petrit Vasili Balla fle me kryebashkiaket k.r.iminele dhe u dashka te rrine te tjeret.

I ftohti polar në Shqipëri? Lajm i papritur nga meteorologët, ndryshon gjithçka, pritet që…

Fillimi i javës dt 10 shkurt 2020 moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura.