Përgjimet e qytetarëve pa leje te prokuroria, Lleshaj: Do të jepet nga drejtuesit e policisë

Nga Kakavija ministrit Lleshaj, ka deklaruar se nuk ka një plan në lidhje me përgjimin.

Ambasadorja Yuri Kim mesazh të prerë politikës: S’ka pazare dhe lojëra me Reformën Zgjedhore dhe atë në Drejtësi! Mbani fjalën me popullin dhe SHBA

Një ditë pasmesazhit të dhënë në Twitter, se Reforma në Drejtësi rrezikohet nga një marrëveshje.

8.5 kg e.ksploziv/ Sot në orën 13:00 pritet të hidhet në erë një tjetër pallat në Durrës

Ditën e sotme në orën 13:00, Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të prishë.

Kapet shkodrani i rrezikshëm/ Emri

Njoftim i DPQ Shkoder Kapet dhe arr.estohet me qëllim ekstradimi drejt Italisë, 51-vjeçari i dë.nuar.

‘Jo festa ditëlindjesh, personeli me maska, prindërit nuk lejohen për…’ Del udhëzuesi për çerdhet e kopshtet që hapen nga 1 Qershori

Zbardhet urdhri i Ministrisë së Shëndetësisë dhe udhëzuesi mbi protokollin sanitar që do të ndjekin.

Gjobë për fotot intime, hajgare me të miturën dy ditë në shtëpi, kush është i “forti” i Tropojës që u shënjestrua nga OFL

OFL i ka dërguar formularin tre të dënuarve për krime të rënda në Tiranë. Mes.

Kush është ish-anëtari i Këshillit Bashkiak me superpasuri që u vu në shenjestrën e OFL-së

Operacioni “Forca e Ligjit” u rikthye dje në Fier, ku u ka dorëzuar kërkesën për.

Portokallia largohet nga Top Channel? Lajmi i bujshëm që “shkundi” mediat, flet për herë të parë regjisori Altin Basha

Prej disa kohësh qarkullon lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel..

Çfarë po ndodh tek Kryeministria, rrezikon jetën gardisti, shembet përtokë një…

Një pemë është rrëzuar paraditen e sotme tek Kryeministria. Fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme. Pema.

Rama bën hapa pas dhe “zbukuron” pazarin që pritet të ndodhë: Teatri do të ndërtohet ashtu siç ishte, në projektin italian

Kryeministri Edi Rama u shpreh sot se Teatri i ri Kombëtar do të jetë ai.