Kërkoi azil/ Agron Tufa su.lmon ashpër Spartak Brahon nga Zvicra: Ushtria e tij e fantazmave…

Shkrimtari dhe publicisti Agron Tufa edhe pse ndodhet në Zvicër, në tentativë për të fituar.

“Dola nga një vrimë betoni”, si shpëtoi pas 4 orësh nën rrënoja biznesmeni dhe dhuroi 5 mln për të dëmtuarit

Pas 4 orësh nën rrënoja, Lavdosh Petoshati, sipërmarrës nga Durrësi, lutej për jetën dhe falenderonte.

Flasin për Zërin Amerikës ekspertët: Gjë.ma që i solli vendit shkelja e rregullave të ndërtimit

Specialistët në Shqipëri mendojnë se pasojat e rënda pas tërmetit të 26 Nëntorit në një.

Vokshi-Hysi/ Del video e she.rrit mes dy grave të politikës, “tu.rp, fle gjumë, unë isha në Thumanë”

Ka dalë video e përplasjes mes Albana Vokshit dhe Vasilika Hysit në qytetin Studenti, teksa.

E tme.rrshme/ Shqiptari th.eret me thi.kë në mes të rrugës nga grekja

Një ngjarje shumë e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqendrën e.

Kr.im.i go.diti serish/ Dalin pamjet e vëllezërve, një i vde.kur dhe një i plag.osur, ja dyshimet e para

Policia e Tepelenës ka dhënë detaje nga k.ri.mi që tronditi qytetin, ku një person mbeti.

‘Metamorfoza’ e Ramës/ Për negociatat tregonte albumet me piktura, tani që po lyp para tregon albumet me gërmadha

Popullin e mirëpresin, kryeministrin e përcjellin/ Shqiptarët dhe BE e dinë shumë mirë, se çfarë.

Habit me deklaratën Ngjela, teksa ngre në qiell vlerat e shqiptarëve në Kosovë, flet edhe për të shitur në Shqipëri

Avokat Spartak Ngjela ka shkruar serish në rrjetet sociale në lidhje me pasojat e tërmetit.

Shifrat zyrtare/ Bilanci i deritanishëm i tërmetit, dëme kolosale dhe mijëra të pastrehë

Zv. Ministrja e Brendshme Rovena Voda një deklaratë për mediat ka bërë një përmbledhje për.

Mësohen detajet sho.kuese/ Atentat ndaj dy vëllezërve, vd.es në vend njëri, emrat

Ngjarja në Tepelenë, e cila në fillim u raportua si një pla.gosje, ka rezultuar shumë.