Situata politike e rënduar, a ju shkon mendja për s*ks? Ja si përgjigjen shqiptarët

Teksa na ndan një javë nga zgjedhjet dhe situata politike duket e rënduar, Fiks Fare.

Nusja shkon në altar gati të martohet, aty zbulon surprizën e hidhur që i kishte bërë vjehrra

Që marrëdhënia nuse vjehrrë nuk është asnjëherë e mirë dihet, e të rralla janë ato.

Ramës i doli 30 qershori në filxhan kafeje, por nuk e keni idenë se çka ndodhur nga dje deri sot

Një ditë më parë, të premten, kryeministrit Edi Rama i kishte shkuar në mendje që.

Erdhi horoskopi për sot miq, disa prej jush do keni lajme të mira shumë

Horoskopi ditor, e Enjte 13 Qershor 2019 Dashi Kjo e enjte do të jetë më.

Qytetari shkon të marrë paratë, bankomati ‘çmendet’ dhe nis të nxjerrë…(video fantastike)

Ka dhuruar shfaqje të paparë një bankomat i vendosur në një stacion metroje në Londër,.

Kapexhiu tallet me Arta Markun: Do arrestosh Pekën, Fevziun, Bushatin e Shkullakun

Artisti i karkaturës Bujar Kapexhiu në punimin e radhës ka satirizuar kryeprokuroren Arta Marku dhe.

“Të nderuar ambasadorë, vallahi ditë të z.eza po vijnë për ju. Vallahi do patakseni”

Në rrjetet sociale jane shfrytezuar per te bere gallate deklaratat e kreut të shtetit Ilir.

Kur ta dëgjoni, do thoni ‘rrojmë kot’. Burri 71-vjeçar shkon deri në Karaibe me…

Ju do ju duket e pamundur dhe çmenduri, por ja që ka ndodhur realisht. E.

Takon këngëtaren e muzikës popullore në supermarket, fëmija e nervozon me pyetjen dhe ajo nis ta dh.unojë (ngjarja e trishtë)

Të gjithë gjendemi pa fjalë kur na kap në befasi ndonjë fëmijë rreth tre vjec.

Xhuljo sjell nusen braziliane në Elbasan, ndodh e papritura në mes të qytetit (video)

Djali quhej Xhulio dhe nusja Joyce. Ata janë njohur të dy në Itali. Ai emigrant.