Nuk merrte dot frymë, shkon urgjent në spital, mjekët sh.okohen nga ajo që zbulojnë

Hasan Dursun Akduman pinte ujë me arra çdo mëngjes, deri sa filloi të kishte vështirësi.

Nga bankomati ‘fluturonin’ para, ky burrë bën veprimin befasues

Nje bankomat po “zbrazte” kartëmonedha prej 50 dhe 20 eurosh në Napoli, ne nje episod.

Nga puthja në mesnatë te njeriu i parë që duhet t’u hyjë në shtëpi. Viti i Ri, ritet e festës dhe ca ‘sekrete’ që nuk i dinit

Viti i Ri është festa e urimeve dhe dëshirave më të mira, shoqërimit, argëtimit, ngritjes.

Parashikohet fenomen i rrallë që do ndodhë në 2 dhe 3 janar

Nje fenomen i rralle do te përshëndese ardhjen e Vitit të Ri, ne datat 2.

Në të s’ëmës 2020! Parodistët e Vlorës befasojnë sërish

Parodistet e Vlores kane publikuar nje kenge kushtuar vitit 2020 qe po mbyllim per pak.

Si mund të infektohemi gjatë festave? Nga dhuratat tek alkooli, ja lajmet që po ç.mendin botën

Nevoja për lajme dhe të reja për Covid-19 është tepër e madhe prandaj nuk është.

Gruaja e ndau pas tre vitesh, babai e bën lanet: Ku e gjete atë që binte era…

Një baba i quajtur Dilaver ka ardhur tek “Shihemi në Gjyq” që transmetohet në Tv.

Kapet në moment të sikletshëm live spikeri i lajmeve, ja pse kërkoi falje

Behet viral momenti kur spikeri i lajmeve i BBC, Ben Brown është filmuar në transmetim.

Lajm i mirë nga OBSH: Babagjyshi është imun ndaj Covid, këtë vit do të…

Lajm i mirë për fëmijët në të gjithë botën, dhe mbase më pak për disa.

Ky është qyteti ku këtë dhjetor nuk kishte asnjë orë të vetme me diell

Gjate dhjetorit te ketij viti, ne Stokholm, nuk ka pasur as edhe një orë të.