I ka dalë nami se nxjerr nga goja perla, dëgjoni ‘xh.evahirin’ e fundit të Nard Ndokës

“Kur rrit çmimin e naftës, ja bën “naftën” të gjithë çmimeve të tjera zinxhir!” Kjo.

Plas gallata në Opinion, Olti Curri bën deklaratën b.o.mbë për vajzat e ekranit shqiptar

Teksa fliste për bukurinë e vajzave shqiptare sot në emision, pa u zbuluar emrat, gazetari.

Fevziu u nxjerr bojën 3 prezantueseve shqiptare, ato kanë një sekret te buzët

Blendi Fevziu me tetë të ftuarit e tij mbrëmjen e të mërkurës diskutoi mbi bukurinë,.

Horoskopi i datës 11 korrik 2019

Dashi Disa gjëra që mendonit se i kishit rregulluar së fundmi do vazhdojnë t’iu hapin.

Hëna e re sjell ndryshim drastik në korrik, paralajmërim për shenjat e horoskopit, ja ç’do të ndodhë

Hëna lëviz shpejt, duke shpenzuar vetëm 2-3 ditë në çdo shenjë. Kjo paqëndrueshmëri, do të.

Situata politike e rënduar, a ju shkon mendja për s*ks? Ja si përgjigjen shqiptarët

Teksa na ndan një javë nga zgjedhjet dhe situata politike duket e rënduar, Fiks Fare.

Nusja shkon në altar gati të martohet, aty zbulon surprizën e hidhur që i kishte bërë vjehrra

Që marrëdhënia nuse vjehrrë nuk është asnjëherë e mirë dihet, e të rralla janë ato.

Ramës i doli 30 qershori në filxhan kafeje, por nuk e keni idenë se çka ndodhur nga dje deri sot

Një ditë më parë, të premten, kryeministrit Edi Rama i kishte shkuar në mendje që.

Erdhi horoskopi për sot miq, disa prej jush do keni lajme të mira shumë

Horoskopi ditor, e Enjte 13 Qershor 2019 Dashi Kjo e enjte do të jetë më.

Qytetari shkon të marrë paratë, bankomati ‘çmendet’ dhe nis të nxjerrë…(video fantastike)

Ka dhuruar shfaqje të paparë një bankomat i vendosur në një stacion metroje në Londër,.