Kjo foto ju duket normale, por kur të mësoni se çfarë fsheh, nuk do ta besoni. Vjen nga Durrësi

Mund tju duket nje foto normale e nje dite vere, por jo. Kjo foto vjen.

Shpenzuan miliona para për 3 javë, u ndodh e pabesueshmja çiftit të njohur

A e dini se një çifti nga Pensilvania e SHBA, tani po iu rendon akuza.

Eni Vasili shtang teleshikuesit në mbrëmjen e parë të emisonit, çfarë kishte bërë

Nisi mbremjen e te henes në Top Channel emisioni Open, ku u diskutuan temat më.

Nuk paguante dot kredinë, banka i nxjerr në shitje shtëpinë. Babai i dy fëmijëve befasohet kur merr vesh se kush ia ka blerë

Nje gjest aq i bukur, aq fisnik eshte bere ne ndihme te nje qytetari qe.

Bleu apartamentin më të shtrenjtë në muajin gushtin, pronari i përfshirë në një seri s.kandalesh

E pse të dalësh nga shtëpia jote, nëse kjo e fundit zë një hapësirë afro.

Gjeni 11 dallimet tek kjo foto, do zbuloni diçka të pabesueshme

Testojeni veten me këtë “ngacmues” të trurit. Mediat britanike kanë publikuar kete loje. Ju duhet.

Mos u çudisni, ndodh në një lokal në Tiranë. Pronari jep njoftimin e rrallë pas asaj që i bëri shteti

Një lokal në Tiranë, që ka kaluar nga biznes i vogël në biznes të madh,.

‘Ajo donte aventura o Aldo’, telefonata që habiti Aldon: Po m’gjete nanji…

Një person i ka ndryshuar diten dhe humorin drejtuesit te emisionit Aldo morning Show. Ai.

Pse amerikanët i vendosin emra njerëzish uraganëve? Dikur femrat…

E keni vene re besojme se ne SHBA, u raganeve u vihen emra njerezish. Me.

I ndodhi aksidenti një ditë para se të merrte patentën, 17-vjeçarja po habit botën me atë që mori vesh

Shumekush qe ka bere testin per patenten e mban mend dhe e kujton se ne.