Erdhi horoskopi për sot miq, disa prej jush do keni lajme të mira shumë

Horoskopi ditor, e Enjte 13 Qershor 2019 Dashi Kjo e enjte do të jetë më.

Qytetari shkon të marrë paratë, bankomati ‘çmendet’ dhe nis të nxjerrë…(video fantastike)

Ka dhuruar shfaqje të paparë një bankomat i vendosur në një stacion metroje në Londër,.

Kapexhiu tallet me Arta Markun: Do arrestosh Pekën, Fevziun, Bushatin e Shkullakun

Artisti i karkaturës Bujar Kapexhiu në punimin e radhës ka satirizuar kryeprokuroren Arta Marku dhe.

“Të nderuar ambasadorë, vallahi ditë të z.eza po vijnë për ju. Vallahi do patakseni”

Në rrjetet sociale jane shfrytezuar per te bere gallate deklaratat e kreut të shtetit Ilir.

Kur ta dëgjoni, do thoni ‘rrojmë kot’. Burri 71-vjeçar shkon deri në Karaibe me…

Ju do ju duket e pamundur dhe çmenduri, por ja që ka ndodhur realisht. E.

Takon këngëtaren e muzikës popullore në supermarket, fëmija e nervozon me pyetjen dhe ajo nis ta dh.unojë (ngjarja e trishtë)

Të gjithë gjendemi pa fjalë kur na kap në befasi ndonjë fëmijë rreth tre vjec.

Xhuljo sjell nusen braziliane në Elbasan, ndodh e papritura në mes të qytetit (video)

Djali quhej Xhulio dhe nusja Joyce. Ata janë njohur të dy në Itali. Ai emigrant.

Rama dhe Basha takim sekret, del video. Ja ku janë parë

Situata politike në Shqipëri është shfrytëzuar edhe dje nga trupa e aktorëve të Portokalli, e.

Era e keqe në urbanë, tani me ligjin e ri gjobiten ata që…

Po vjen vera dhe ju e dini tashmë që me rritjen e temperaturave, për shumë.

Çudira shqiptare, ja çfarë mendojnë femrat shqiptare për…veten!

Organizata Ndërkombëtare e punës në një raport të fundit thoshte se pjesëmarrja e grave shqiptare.