Gruaja vendoste zilen e zgjimit çdo darkë, kur zgjohej në mëngjes nuk po kuptonte kush ia fikte, do habiteni

Ka dalë edhe një shprehje e re së fundmi, alarmi i mëngjesit është gjëja më.

Klientët ankoheshin, bankomati nuk nxirrte më para. Kur banka e hapi, shqyen sytë nga ajo që gjetën

A e keni menduar ndonjëherë se çfare ndodh brenda nje bankomati nese ai nuk nxjerr.

Letra e kësaj gruaje për burrin që ka p.r.eku mijëra femra në botë

Po publikojmë tekstin e një letre e cila ka p.rekur shumë femra në bortë. Ate.

Blen makinën l.uk.soze qindra-mijëra euro, i dhim.bset 1 euro për parkingun

Disa qytetare qe kane kursyer parate e parkimit dhe kane parkuar aty ku nuk duhet.

Nga Dhërmiu, në Pogradec, fatura e një prej restoranteve atje do ju habisë

Ndërsa faturat e kripura nga Jugu na kanë habitur e lënë pa fjalë, e njëjta.

Prokurori shqiptar porosit mjalt online për fuqinë s*ksuale, fëlliqet pas këtij detaji

Prokurori i Prokurorisë Themelore të Gjilanit, Esat Ademi ka përfunduar objekt talljeje në internet. Sipas shkrimit.

Historia mahnitëse e këtij adoleshenti, si i fitoi 3 milionë dollarë në internet

Ka mahnitur këdo e ka dëgjuar historinë e tij ky adoleshent amerikan i cili është.

E ftuan të këndonte në dasmë, këngëtarin shqiptar e ngacmon nusja

Një prej atyre këngëtarëve shqiptarë që këndon në dasma, është edhe Erik Lloshi, i cili.

Gazetari nga Fieri i tregon Aldos hallet e emigrantëve që duan nuse: I kishin “prenotuar”, por kur erdhën i gjetën…

Emigrantët që duan të fejohen me vajza shqiptare, këtë vit në qytetin e Fierit janë.

I dhembte zemra sa herë i bërtiste djali, i moshuari bën gjestin prekës. I jep mësimin që s’do e harrojë kurrë

Në një shtëpi në Itali, jetonte një fëmijë me një karakter të tmerrshëm, shumë të.