‘Sapo v.arrosa veten’, Ori Nebiajt i ndodh e papritura në emisionin e mëngjesit live (del video)

Moderatorja simpatike e emisionit të mëngjesit në Top Channel është surprizuar nga kolegu i saj.

Mamaqi i nxjerr fotot Anila Mimanit, këngëtarja i bën namin. Shikoni ç’ndodhi (foto)

Këngëtarja e njohur e shumë viteve më parë, Anila Mimani, ka rënë në ‘grpin’ e.

Ndodhia e jashtëzakonshme u shfaq sonte mbi qiell, e panë edhe shqiptarët. Ja fotot

U shfaq sonte edhe në qiellin e Shqipërisë Super Hëna. Pamja e saj spektakolare kështu.

Vajza e ish-deputetes i vë f.lakën rrjetit me fotot për 20 vjetorin

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka mbushur 20 vjec dhe në ditën e saj.

Të arrestuarit e protestës habisin gjyqtarët, salla e gjyqit kthehet në skenë humori (video)

Të a,rr,estuarit e protestës së opozitës kanë habitur vazhdimisht gjykatësit sot me dëshmitë e tyre.

Rrëqethëse/ I moshuari bën gjestin emocionues për gruan e tij, arsyeja që ka është…

Një histori e bukur dashurie që vjen nga Napoli në Ditën e Shën Valentinit dhe.

Letra e këtij burri për gruam dhe fëmijët na bëri të shokohemi: Unë s’do të kem më fuqi, por…

“Isha shumë i ri kur nisa të punoja para 42 vitesh. Më shoqëruan periudha shumë.

Burri i shkruan gruas se do shkonte në hotel me sekretaren, ‘hakmarrja’ e saj ishte briliante. Do shkriheni

Historia e këtij çifti mund t’ju duket e njohur, por ‘hakmarrja’ e gruas jo. Ky.

Fotografia e kësaj police sot për Shën Valentin që ka çoroditur dynjanë

Fotografia e kësaj police këtë 14 shkurt ka ndikuar jo pak tek përdoruesit e rrjeteve.

Blendi Fevziut i nxjerrin foton e rrallë të çiftit në shtrat, reagimi i gazetarit është i paparë

Gazetari i njohur Blendi Fevziu duket se është kënaqur nga një foto qesharake që është.