Historia mahnitëse e këtij adoleshenti, si i fitoi 3 milionë dollarë në internet

Ka mahnitur këdo e ka dëgjuar historinë e tij ky adoleshent amerikan i cili është.

E ftuan të këndonte në dasmë, këngëtarin shqiptar e ngacmon nusja

Një prej atyre këngëtarëve shqiptarë që këndon në dasma, është edhe Erik Lloshi, i cili.

Gazetari nga Fieri i tregon Aldos hallet e emigrantëve që duan nuse: I kishin “prenotuar”, por kur erdhën i gjetën…

Emigrantët që duan të fejohen me vajza shqiptare, këtë vit në qytetin e Fierit janë.

I dhembte zemra sa herë i bërtiste djali, i moshuari bën gjestin prekës. I jep mësimin që s’do e harrojë kurrë

Në një shtëpi në Itali, jetonte një fëmijë me një karakter të tmerrshëm, shumë të.

Bëri një selfie në supermarket, burri filmon momentin e sikletshëm pas krahëve të tij

Ka shumë raste në jetën e përditshme kur takoni njerëz të sjellshëm por ka edhe.

Incident në avion, gruaja rr.eh burrin se po shihte një femër tjeter, por…

Ja bëri borxh dhe nuk iu durua më por e bëri rezil në mes të.

‘Ç’vajzë ke rritur kështu moj’? Vjehrra e 20-vjeçares bën ‘për 1 lek’ krushkën, ajo përfundon në Urgjencë

Një vajzë e sapo fejuar ndodhet në presion të vazhdueshëm nga vjehrra e saj, kjo.

Jetoi pa asnjë problem shëndetësor deri 99 vjeçe, mjekët bëjnë zbulimin shokues në trupin e të moshuarës

Bashkë me katër kolegë të tjerë, studentja e mjekësisë Warren Nielsen morën përsipër ekspertizën e.

I dashuri i saj shiti shtëpinë që t’i blinte unazën me diamant, asaj i ndodh e papritura pasi e vë në gisht

Keni dëgjuar histori të tilla të ngjashme? Ju e dini se ka vajza që nuk.

E dini se çfarë ndodh kur kalojmë çamçakëzin në stomak? Arsyeja e f.rikshme që na thonin dikur

Sidomos kur ishim të vegjël, ndonjëherë e bënim dhe me dashje, nga kurioziteti e ç’mund.