Jetoi pa asnjë problem shëndetësor deri 99 vjeçe, mjekët bëjnë zbulimin shokues në trupin e të moshuarës

Bashkë me katër kolegë të tjerë, studentja e mjekësisë Warren Nielsen morën përsipër ekspertizën e.

I dashuri i saj shiti shtëpinë që t’i blinte unazën me diamant, asaj i ndodh e papritura pasi e vë në gisht

Keni dëgjuar histori të tilla të ngjashme? Ju e dini se ka vajza që nuk.

E dini se çfarë ndodh kur kalojmë çamçakëzin në stomak? Arsyeja e f.rikshme që na thonin dikur

Sidomos kur ishim të vegjël, ndonjëherë e bënim dhe me dashje, nga kurioziteti e ç’mund.

Dyshonte se ajo ia kish dredhur, miliarderi e divorcon gruan pa ditur gjë ajo

Dyshon për djalin që ajo i lindi, divorcohet pa ditur gjë gruaja. Sulltani Muhammed V.

Njëri i mori makinën babait fshehurazi, morën dhe një vajzë e u nisën. Aventura e çmendur e 4 fëmijëve

Kishin menduar të bënin një udhëtim aventuresk katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, të.

Maturantja që ç.uditi shkollën në festën e fundit, vetëm makina kishte 4 milionë k.ristale z.va.rovski

Nëse jeni njëra nga adoleshentet që u mundua shumë për të qenë ylli i mbrëmjes.

I ka dalë nami se nxjerr nga goja perla, dëgjoni ‘xh.evahirin’ e fundit të Nard Ndokës

“Kur rrit çmimin e naftës, ja bën “naftën” të gjithë çmimeve të tjera zinxhir!” Kjo.

Plas gallata në Opinion, Olti Curri bën deklaratën b.o.mbë për vajzat e ekranit shqiptar

Teksa fliste për bukurinë e vajzave shqiptare sot në emision, pa u zbuluar emrat, gazetari.

Fevziu u nxjerr bojën 3 prezantueseve shqiptare, ato kanë një sekret te buzët

Blendi Fevziu me tetë të ftuarit e tij mbrëmjen e të mërkurës diskutoi mbi bukurinë,.

Horoskopi i datës 11 korrik 2019

Dashi Disa gjëra që mendonit se i kishit rregulluar së fundmi do vazhdojnë t’iu hapin.