Qeni i Emiliano Sala bën gjestin që përloti botën mbarë

Pas lajmit të trishtë e të bujshëm për zhdukjen e futbollistit të njohur Emiliano Sala,.

Bes Kallaku tallet keq me Eni Çobanin, fansat reagojnë ashpër

Zonja e njohur Eni Cobani, u shfaq dje në ekran pas aksidentit të rëndë që.

E mbani mend aktoren që çmendi shqiptarët tek seriali Rubi? Ja çfarë i ka ndodhur asaj

E mbani mend aktoren Jacqueline Bracamontes? Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar më pjesëmarrjen.

Burra, lërini gratë të dalin me shoqet dy herë në javë sepse…

Është e premte pasdite, keni përfunduar punën dhe mendimi juaj i parë shkon në aperitivin.

Milionerja hoqi dorë nga sheqeri para 30 vitesh, sot është 70 vjeç dhe ajo që i ka ndodhur është e pabesueshme

Shumë studime së fundmi kanë theksuar rëndësinë që ka heqja dorë nga përdorimi I sheqerit.

Ti ike, humbe vendin tënd në jetën time! Nëse vërtet më deshe, bëre mirë që…

E kot nuk thonë, larg syve, larg zemrës. Sigurisht, nëse dikush ikën shumë larg, ai.

Deputetët kapen ‘mat’ në parlament, joshësi dhe i ‘hutuari’ që nuk dinte ku ishte

Ndërsa në Dhomën e Përfaqësuesve “ziente beteja” në debatin për kërkesën për heqjen e imunitetit.

Kanë mbërthyer pas ekranit mijëra shqiptarë, zbulohet diçka e pabesueshme për serialin turk “Çukur” dhe Xhenet

Serialet turke kanë vite që transmetohen suksesshëm në kanalet televizive shqiptare dhe mbërthejnë pas ekranit.

Zgjidhni shpejt një engjëll, mësoni atë që ju pret në të ardhmen!

Këta engjëj sjellin emocione pozitive. Zgjidhni një prej tyre, dhe gjeni se çfarë rezervon e.

Luana e bukur?! Shikoni detajin që kapën ndjekësit e saj në videon ku shihej e palyer

Luana Vjollca shpesh përflitet për pamjen e saj fizike dhe ndërhyrjet e shumta estetike që.