S.eks në sy të kolegëve, zyrtari i qeverisë shtang me pamjet e nxehta (video)

Një zyrtar qeveritar u kap duke bërë s.eks me sekretaren e tij, në Filipine. Pasa.

“Iku me një burrë”, djali shkon të marrë trupin e mamasë në morg, tronditet nga ajo që mëson

Dy vëllezër ne Serbi shkuan të marrin trupin e nënës së tyre në morg, por.

“Je copë kur*e”/ Sherr i madh mes dy bjondeve në ish Bllok, ja pamjet

Një sherr me dhune ka ndodhur mes dy vajzave mbrëme në ish-Bllok. Ato janë filmuar.

Parashikoi shumë v.dekje e katastrofa në botë, del video e rrallë e gruas së fuqishme

Një video e rralle e momenteve te fundit të gruas që parashikoi shumë gjera per.

Ai kishte pak ditë që kishte ardhur nga Anglia, ata i futen gjatë natës në shtëpi dhe e…ah sa gjynah, familja e tij kishte…

Një ngjarje e rëndë është gsëhnuar gjatë fundjavës ku disa persona ende të paidentifikuar kanë.

E pabesueshme, uau, shikoni ku i kaloi pushimet kryeministri këtë vit

Pushimet modeste te Kryeministrit Boris Johnson kanë terhequr vemendjen e mediave ne gjithe boten keto.

Dhalla shqiptare, nuk të djersin, kurse birra gjermane…Sazan Guri: Si i çuditëm italianët që na thanë se kur Europa ishte në shpella shqiptarët ishin të kulturuar

Ambientalisti i njohur Sazan Guri, pak dite pasi sugjeroi që sipas studimeve të tij dhalla,.

Nga infertiliteti i burrave, heqja e mjekrës, e deri tek djersitja, lajmet e çuditshme që po jepen për Covid-19

Gjate kesaj periudhe frike e pasigurie nga pandemia, kemi degjuar edhe shume lajme te paverteta.

Shokohen njerëzit në plazh, një burrë merr të gjithë vëmendjen kur del i veshur me…

Një burre ka çuditur pushuesit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të veshjes.

Deputetja e ‘perlave’ bën gafën e radhës, gazetari e kap mat, pasi e pyet për thonjtë, ajo…

Votimi i ndryshimeve kushtetuese ka nxjerr gazetarin Ismet Drishti përpara dyerve të Parlamentit. I njohur.