Rrëqethëse/ I moshuari bën gjestin emocionues për gruan e tij, arsyeja që ka është…

Një histori e bukur dashurie që vjen nga Napoli në Ditën e Shën Valentinit dhe.

Letra e këtij burri për gruam dhe fëmijët na bëri të shokohemi: Unë s’do të kem më fuqi, por…

“Isha shumë i ri kur nisa të punoja para 42 vitesh. Më shoqëruan periudha shumë.

Burri i shkruan gruas se do shkonte në hotel me sekretaren, ‘hakmarrja’ e saj ishte briliante. Do shkriheni

Historia e këtij çifti mund t’ju duket e njohur, por ‘hakmarrja’ e gruas jo. Ky.

Fotografia e kësaj police sot për Shën Valentin që ka çoroditur dynjanë

Fotografia e kësaj police këtë 14 shkurt ka ndikuar jo pak tek përdoruesit e rrjeteve.

Blendi Fevziut i nxjerrin foton e rrallë të çiftit në shtrat, reagimi i gazetarit është i paparë

Gazetari i njohur Blendi Fevziu duket se është kënaqur nga një foto qesharake që është.

Merr vesh se ka fituar llotarinë, burri shkon në tualet dhe…ndodh e pabesueshmja

Zbulohet fituesi i lotarisë marramendëse. Një burrë Xhamajkan shkoi për të marrë çmimin e tij.

Ky bukëpjekës kërkon punëtorë, por përballet me të papriturën shokuese. Paga është marramendëse

Ky bukëpjekës kërkon një punëtor që ta paguajë për 1,400 euro në muaj, por pa.

A e dinit se fëmija juaj mund t’i ngjajë edhe dashnorit të femrës? Teoria që çmendi dynjanë

Kur lind një fëmijë, të gjithë jemi të prirur që të bëjmë menjëherë vlerësimet tona.

Burri vjen në shtëpi, gruaja i thotë lajmin që e tronditi. Por kur sheh çfarë ka çanta…

Momenti që një mashkull mëson se do të bëhet baba është shumë i veçantë. Shoqata.

Gazetarit 76 vjeçar gati sa nuk i pushoi zemra kur e ftuara e tij hoqi rrobat dhe…(video)

Ne në Shqipëri nuk na ka ndodhur deri më sot një situatë e tillë, por.