“Ka shumë gjëra për t’u shqetësuar”, Meri Shehu bën parashikimin t.ronditës për ditëlindjen e Edi Ramës

Kryeministri Edi Rama mbush 56 vjeç më datë 4 korrik. Por si do jetë ditëlindja.

Pamjet e rralla në makinën që përdorte Enver Hoxha, shikoni detajet b.ombastike, nuk i kishte asnjë njeri gjatë asaj kohe

Dalin pamjet e rralla te makines qe ka perdorur diktatori Enver Hoxha për disa raste.

Video prekëse/ Burri merr pas 100 vitesh përpjekje pasaportën shqiptare, arsyeja pse na bëri të gjithëve të qajmë

Emociunuese ajo qe ka ndodhur me kete burre ne moshe. Olti Curri ka publikuar videon.

Ç’a të pëlqen më shumë në shtrat? Zbulohen bisedat erotike në grupet e Whatsapp mes militantëve të PS

Publikohen bisedat e një grupi në Whatsapp, qe duket se jane anetare te PS në.

VIDEO rrëqe.thëse/ Bulqizë, si terr.orizoi policia fëmijët, hyri me forcë në banesë, vajza rrëfen tme.rrin

Për kapjen e Feruzan Shehu,t i cili qëlloi me a.r.më ndaj biznesmenit Gëzim Balla, mbrëmjen.

“E pyete by*ën mirë kur erdhe në hotel!”/ Gruaja rreh me g.rushta dhe sh.pulla burrin që e kapi duke…

Një grua ka goditur me shpulla dhe grushta burrin e saj që ndodhej në makinë..

Spikerja lë në mes lajmet, në një zyrë e priste…Ç’ndodhi në ambientet e televizionit të Ylli Ndroqit? Dalin pamjet

Feste ne ambientet e televizionit privat shqiptar. Spikerja e edicionit të lajmeve në RTV Ora.

“E ndoqa 10 ditë rresht një burrë, i bëra fotografi dhe video”/ Detektivja private: Si e zbulova t.radhtinë

Shkënda Lili është një detektive private, e cila në emisionin “Opinion” ka treguar sesi e.

E njohim të gjithë, e porosisim në restorant, oh sa na shijon, por me këtë picë rrezikon të ndodhë…

“Arti i picës napolitane është përdorimi i furrës së drurit për gatimin e picave. Tradita.

T.merr me sy, djali hap krahun dhe nis të m.asturbohet në mes të qytetit, e tu.rpshme

Një video e një djali që shihet teksa masturbohet brenda makinës së tij po bën.