Spikerja lë në mes lajmet, në një zyrë e priste…Ç’ndodhi në ambientet e televizionit të Ylli Ndroqit? Dalin pamjet

Feste ne ambientet e televizionit privat shqiptar. Spikerja e edicionit të lajmeve në RTV Ora.

“E ndoqa 10 ditë rresht një burrë, i bëra fotografi dhe video”/ Detektivja private: Si e zbulova t.radhtinë

Shkënda Lili është një detektive private, e cila në emisionin “Opinion” ka treguar sesi e.

E njohim të gjithë, e porosisim në restorant, oh sa na shijon, por me këtë picë rrezikon të ndodhë…

“Arti i picës napolitane është përdorimi i furrës së drurit për gatimin e picave. Tradita.

T.merr me sy, djali hap krahun dhe nis të m.asturbohet në mes të qytetit, e tu.rpshme

Një video e një djali që shihet teksa masturbohet brenda makinës së tij po bën.

P.r.ostituta i ofron s.e.k.s falas policëve, ata befasojnë me reagimin

I HEARD COPS LOVE BRIBES…WORTH A TRY PIC.TWITTER.COM/URN1E95UJN — FTP 🖤💫 FREE ONIYFANS 🖤💫 (@PHOENIXDIVINA) JUNE 3,.

Politikania harron kameran hapur dhe del l.akuriq para kolegëve, nisin reagimet lumë, ja çfarë thotë ajo

Një politikane ne Meksikse u shfaq topless gjatë një konference online të qeverisë. Senatorja nuk.

Masat e reja të lehtësimit, kryeministri nxjerr urdhrin e ri për tualetin. Ja si duhet përdorur

Qytetarët do të lejohen të futen në shtëpitë e të afërmve për të përdorur tualetin,.

Pamjet e rënda nga plazhi i njohur, sherr e grushte mes të rinjve

Këto janë pamjet nga një plazh në Kent i mbushur me pushues, kur shpërtheu një.

Zbardhet “projekti” më i ri në lulishten e kryeministrisë, ngjan me organin mashkullor…

Edhe këtë kullë te lulishta e qeverisë, ka mbetur pa na bërë kryeministri! “Zbardhet projekti.

“Morëm fund”/ Rama publikon tjetër video, ‘provokon’ keq Lulzim Bashën

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video humoristike të.