Uaaa, zbulohet misteri i hasmërisë mes maces dhe miut. Ja ose e përdorim si shprehje kur njerëzit kanë debat

Njohësja e kulturës kineze, Burbuqe Spahiu ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e.

Vjen lajmi i shumëpritur, Facebook do t’ju gëzojë me këtë që sapo bëri

Tashmë është futur në pjesën më të madhe të smartphonëve. Duket se Facebook po sjell.

Qeni i Emiliano Sala bën gjestin që përloti botën mbarë

Pas lajmit të trishtë e të bujshëm për zhdukjen e futbollistit të njohur Emiliano Sala,.

Bes Kallaku tallet keq me Eni Çobanin, fansat reagojnë ashpër

Zonja e njohur Eni Cobani, u shfaq dje në ekran pas aksidentit të rëndë që.

E mbani mend aktoren që çmendi shqiptarët tek seriali Rubi? Ja çfarë i ka ndodhur asaj

E mbani mend aktoren Jacqueline Bracamontes? Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar më pjesëmarrjen.

Burra, lërini gratë të dalin me shoqet dy herë në javë sepse…

Është e premte pasdite, keni përfunduar punën dhe mendimi juaj i parë shkon në aperitivin.

Milionerja hoqi dorë nga sheqeri para 30 vitesh, sot është 70 vjeç dhe ajo që i ka ndodhur është e pabesueshme

Shumë studime së fundmi kanë theksuar rëndësinë që ka heqja dorë nga përdorimi I sheqerit.

Ti ike, humbe vendin tënd në jetën time! Nëse vërtet më deshe, bëre mirë që…

E kot nuk thonë, larg syve, larg zemrës. Sigurisht, nëse dikush ikën shumë larg, ai.

Deputetët kapen ‘mat’ në parlament, joshësi dhe i ‘hutuari’ që nuk dinte ku ishte

Ndërsa në Dhomën e Përfaqësuesve “ziente beteja” në debatin për kërkesën për heqjen e imunitetit.

Kanë mbërthyer pas ekranit mijëra shqiptarë, zbulohet diçka e pabesueshme për serialin turk “Çukur” dhe Xhenet

Serialet turke kanë vite që transmetohen suksesshëm në kanalet televizive shqiptare dhe mbërthejnë pas ekranit.