Parashikoi rrëzimin e kullave binjake/ Baba Vanga: Na pret një 2020 e zezë, dy politikanë të njohur do të…

Baba Vanga, bullgarja e njohur për parashikimet e saj të rrëzimit të kullave binjake apo.

Ajo po i afrohet Tokës, vjen lajmi urgjent. Ngjarja më e rrallë e vitit do ndodhë…

Një ngjarje e rrallë pritet të ndodhë në datën 28 dhjetor ku kometa 2I/Borisov e.

E keni ditur gabim, ja kush i vendos dhuratat te Pema e Krishtlindjes. Misteri me festën që ka degjeneruar në…

Krishtlindjet janë sot festa kryesore e fesë kristiane, por tradita e festave përreth kohës së.

E kishte pësuar vetë para ca vitesh, nuk donte ta shihte më atë skenë. I moshuari u paguan dritat 36 familjeve fqinje, nuk është i pasur, por arsyeja që ka është e dhimbshme

Një 73 vjeçar i ka hequr një barrë të rëndë mbi supe dhe ua ka.

Milioneri kërkon dikë t’i qëndrojë pranë, përveç pagës ofron edhe diçka që…

Milioneri gjerman Karl Reipen ka kërkuar 10 persona që të jetojnë në një nga pronat.

Shqiptari “bekohet” me mijëra euro, rastësisht gjen kuletën plot, por më pas…

Një i ri shqiptar nga Gjilani ka bërë një veprim që ka befasuar qytetarët duke.

Sh.err me kunatin ditën e dasmës, nusja bëhet për spital me nënën e motrën. Zbardhet incidenti, ja fotot e tyre

Nje dite dasme qe duhet te ishte me e bukura, do mbahet mend gjate por.

Raportimi i pazakontë, gazetares së Abc News i ndodh e papritura në emisionin e mëngjesit

Gazetarja e abcnews në Prishtinë Blerta Dalloshi Berisha, raportoi në një mënyrë krejt të pazakontë.

Historia e frikshme e lëkundjeve, mund të zgjasin edhe 40 vjet

Në Shqipëri, të gjithë duan të sigurohen se sa mund të zgjasin lëkundjet e tokës.

Berberi që nuk pyet për dëmet nga tërmeti, dhe pse e ka dyqanin me shirit, vazhdon të qethë

Ky berber në zonën e Golemit është dëshmia se jeta vazhdon dhe pas frikës që.