‘Hyrremi’ shòkon turqit, del me mbathje dhe ndryshon pamjen, nuk njihet më

“Hyrremi” ka ndryshuar shumë që nga koha kur luante në serialin “Sulejmani i madhërishëm”. Aktorja.

Ngjarja e rrallë pas breshërit të çuditshëm, habiten njerëzit. Ekspertët thonë se kjo shenjë…

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Montemorelos të Meksikës, ku mediat e huaja raportojnë.

Zbulohen letrat që sulltanesha Hyrrem shkruante për Sulltanin e Madhërishëm, historia e dashurisë në Perandorinë Osmane

Historia më e bukur e dashurisë në sarajet e Perandorisë Osmane. Ankara– Janë zbuluar së fundmi.

“Shko moj injorante, mos ha m*t kot”, i quajti artistët trushpëlarë, Albërije i kthehet ashpër ministres Spiropali: Ik merru me kalamajt e tu…

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ka reaguar ashpër ndaj ministres Elisa Spiropali, e cila një ditë më.

Dalin pamjet, të rinjtë të etur për një çik det, ja si vepron policia në plazhin e VIP-ave

Një i ri është ndaluar të lahet në det nga policia në plazhin e Drimadhes..

Po fliste me studentët online, profesorit i futet nudo në dhomë gruaja dhe…

Një moment i sikletshem per nje profesor i cili i detyruar per shkak te situates.

‘Osmani’ i bën dhuratën me shumën marramendëse bashkëshortes

Aktori Burak Ozçivit i cili luan rolin kryesor në serialin turk “Osmani”, që po transmetohet.

E anuluan dasmën herën e parë për arsyen e trishtë, tani çifti merr lajmin e keq sërish

Datën e tyre të parë të martesës në 2017 e anuluan gjithashtu kur djali i.

Momentet që të këpusin shpirtin, si takohen njerëzit përmes dritares me të dashurit e tyre, gjatë karantinës

“Në distancë, por të bashkuar”: një frazë që dëgjohet shpesh në ditët kur e gjithë.

Jeta e Monika Kryemadhit në karantinë, ja si duket duke bërë pompa në kuzhinë

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka treguar se si e kalon një pjesë të ditës.