“Kemi letra sa të dhjesim për 10 vjet”, kryeministri shkon në markete dhe vë duart në kokë nga ajo që sheh

Shumë postime dhe video janë bërë virale sidomos kur njerëzit zihen për letrat higjienike mes.

Shitësi përballet me klientin e pazakontë, nuk mbante maskë, por një send të çuditshëm që e kishte futur…

Periudha e izolimit dhe bllokimit të jetës normale në shumë aspekte si pasoje e koronavirusit,.

Brenda në makinë, u afrohet policia, por çifti kapet duke kryer marrëdhënie in.time. T.m.errohen efektivët

Ndërsa e gjithë Italia është në karantinë, ekonomia në gjunjë, jeta vazhdon. Karabinierët, gjithnjë vigjilentë,.

Eksperienca e tmerrshme e çiftit në qendrën e saunës, gruaja ngelet nudo mes makinerive pas këtij gabimi

Nje grua ka provuar diten e saj me te keqe ne vend  relaksit që priste.

Dolën të festonin në park me bukë me vete, policia sh.okohet kur sheh 12 persona bashkë duke…

Me arsyen se kishin 5 ditë në shtëpi, të izoluar e u duhej ajër i.

Foto pikante nga Tirana sot, ja gruaja topless e shtrirë në ballkon duke…

Temperaturat e larta dhe dielli qe ndriçonte fort ishin dëshmitare të një Tirane pothuajse të.

Epo të zihesh për letra higjienike, tre gra përleshen me grushte, dalin pamjet nga supermarketi

Tre gra janë filmuar duke u përleshur me grushta në një supermarket, e gjitha kjo.

Kujtim Gjuzi si asnjëherë i pakrehur në Kuvend: Kam dalë në lokale nate, po i ndjek këmba këmbës, thonin ‘na jep naj lek’

Kujtim Gjuzi, deputeti aq i lakuar qe kur hyri ne Kuvend, gjatë seancës së sotme.

Oh joo, pamje dramatike nga klubi i natës, striptistes i ndodh e papritura

Kanë qenë kritike momentet kur një striptiste nga Dallas ka rënë nga tubi. Kjo i.

Zgjidh një nga pesë dritaret dhe zbulo të ardhmen që të pret

Dritaret janë, një përfaqësim i botës. Përmes tyre, ju mund të shihni se çfarë po.