“Babi, ëndrra mbaroi”, futbollisti i njohur sh.përthen në l.ot kur jep lajmin e rëndë

Futbollisti i njohur, Chicharito Hernandez, ka luajtur për shumë skuadra të mëdha europiane, si Manchester.

Bleu vilën luksoze 262 milionë dollarë, zbulohet emri i biznesmenit miliarder

Edhe për tregun ultra-luksoz të pasurive të patundshme në Londër, ky çmim është i bujshëm:.

Kthehet në shtëpinë e tij pas 2 vitesh dhe vë duart në kokë, qytetari zbulon çfarë i kishte ndodhur

Nuk ndodh rralle qe ta gjesh ashtu sic e ke dorezuar shtepine me qira. Por.

Një tjetër qytet italian po shet shtëpi për vetëm 1 euro, e pa.be.sueshme ku qenka!

Për disa, perspektiva për të blerë një shtëpi të lirë në Itali është një shans.

U filmua në shkallët e stadiumit duke u puthur me një brune, i del video në internet. Ja reagimi epik i këtij burri për gruan e tij

Momentet e tij intime ne publik u filmuan nga kamerat televizive teksa puthej me një.

Qytetari kap detajin pikant nga zyra e ekspertit rrugor: Çfarë ke blerë te Victoria’s Secret

Artur Sulçe është një ndër ekspertët rrugor më të njohur në vendin tonë. Gjatë një interviste.

Hëngri drekë dhe la çantën me 95 mijë euro në restorant, ja çfarë mësoi më vonë biznesmeni

Një biznesmen nga Latina ishte ulur ne restorant per te ngrene dreke dhe pasi mbaroi,.

Po kthehej me makinë, në kthesë i del para makina luksoze. Momentet e f.rikshme, ua si përfundoi në det aiii

Shoferi i një makine që kthehej në Kalifornia regjistroi me celularin e tij një aksident.

Do hanin pica familjarisht, por sh.okohen nga era e keqe. Kur afrohen te soba…oh Zoooot jooo

Nje familje nga Karolina e Veriut ka mbetur pa fjale kur pa në sobë tek.

Askush nga ne s’do guxonte, ai e bën, çdo dimër. Fieraku i ‘çmendur’ tregon pse noton në acar

Në një kohë kur të gjithë mbërthehemi deri në grykë me shall dhe pallto të.