Fevziu u nxjerr bojën 3 prezantueseve shqiptare, ato kanë një sekret te buzët

Blendi Fevziu me tetë të ftuarit e tij mbrëmjen e të mërkurës diskutoi mbi bukurinë,.

Horoskopi i datës 11 korrik 2019

Dashi Disa gjëra që mendonit se i kishit rregulluar së fundmi do vazhdojnë t’iu hapin.

Hëna e re sjell ndryshim drastik në korrik, paralajmërim për shenjat e horoskopit, ja ç’do të ndodhë

Hëna lëviz shpejt, duke shpenzuar vetëm 2-3 ditë në çdo shenjë. Kjo paqëndrueshmëri, do të.

Situata politike e rënduar, a ju shkon mendja për s*ks? Ja si përgjigjen shqiptarët

Teksa na ndan një javë nga zgjedhjet dhe situata politike duket e rënduar, Fiks Fare.

Nusja shkon në altar gati të martohet, aty zbulon surprizën e hidhur që i kishte bërë vjehrra

Që marrëdhënia nuse vjehrrë nuk është asnjëherë e mirë dihet, e të rralla janë ato.

Ramës i doli 30 qershori në filxhan kafeje, por nuk e keni idenë se çka ndodhur nga dje deri sot

Një ditë më parë, të premten, kryeministrit Edi Rama i kishte shkuar në mendje që.

Erdhi horoskopi për sot miq, disa prej jush do keni lajme të mira shumë

Horoskopi ditor, e Enjte 13 Qershor 2019 Dashi Kjo e enjte do të jetë më.

Qytetari shkon të marrë paratë, bankomati ‘çmendet’ dhe nis të nxjerrë…(video fantastike)

Ka dhuruar shfaqje të paparë një bankomat i vendosur në një stacion metroje në Londër,.

Kapexhiu tallet me Arta Markun: Do arrestosh Pekën, Fevziun, Bushatin e Shkullakun

Artisti i karkaturës Bujar Kapexhiu në punimin e radhës ka satirizuar kryeprokuroren Arta Marku dhe.

“Të nderuar ambasadorë, vallahi ditë të z.eza po vijnë për ju. Vallahi do patakseni”

Në rrjetet sociale jane shfrytezuar per te bere gallate deklaratat e kreut të shtetit Ilir.