Polici hero bën gjestin e pabesueshëm me foshnjen që rrezikonte jetën

Kjo video po ben xhiron e internetit. Behet fjale per nje polic hero në shtetin.

Shqiptarët vjedhin shtëpinë e yllit të Barcelonës, publikohen pamjet e plota

Janë publikuar pamjet e arrestimit nga policia katalanase e një grupi kriminal që kishin kryer.

Një ngjarje e rëndë i ndodh gazetarit të njohur si kritik i ashpër i Presidentit

Nje ngjarje e rende eshte shenuar kete te marte ne Rusi. Qellohet per vdekje gazetari.

U merr jetën dy oficerëve të policisë dhe merr peng…një ngjarje e rëndë sapo ndodhi

Nje person u ka marre jeten dy oficereve te policise dhe kane marre peng nje.

Ai i preu litarët e parashutës dhe ajo ra nga 1 mijë metra lartësi, gruaja habit me deklaratën për burrin

Nje histori e komplikuar per nje cift te dashuruarish. Gjykata mendon se burri eshte perpjekur.

Pastrueset futen të pastrojnë dhomën e hotelit, shyqejnë sytë me atë që gjejnë brenda

Gjendet ne nje dhome hoteli e pajete nje shtetase daneze 55-vjeçare. Ajo kishte shkuar në.

Një video spektakolare nga momentet e shpëtimit të një fëmije, emigranti shpallet hero dhe Presidenti e fton në…

Franca ka nje hero me shume tani. I tille eshte bere nje emigrant nga Mali.

Ishin nisur në udhëtim për një qëllim të madh, u ndodh diçka e frikshme në avion

Dy aeroplanë pasagjeresh janë përplasur me njëri-tjetrin. Incidenti nuk ka ndodhur ne ajer, por në.

“Alo, jam kryeministri”, zyrtari i lartë bie viktimë e një shakaje telefonike. Ndodh e papritura

Nje zyrtar i larte i ministrise se rendesishme ne Britani ka rene viktime e nje.

“Më dëgjo, koha shëron çdo gjë”, letra pikëlluese që i dërgoi nëna të birit. Ai e mori sot, shumë vite pasi…

Një nga personar që i mbijetoi Holokaustit, më në fund ka marre ne dore dhe.