E rëndë, gjenden të vr.arë tre fëmijë të mitur në banesën e tyre

Një shënim u gjet në derën e shtëpisë ku tre fëmijë u gjetën të vde.kur.

Tërmeti/ Deri tani 15 të vde.ku.r, të tjera lajme tra.gjike nga Turqia, një njoftim i fr.ik.shëm nga ekspertët

Deri më tani janë regjistruar 15 të vde.ku.r nga tërmeti në Turqi. Por nuk mjaftoi.

Situata ala.rmante/ Virusi vde.kj.eprurës mbërrin shumë pranë Shqipërisë, rastet tro.nditëse

Evropa është në ala.rm. Raste me janë regjistruar në kontinentin tonë. Sipas asaj që njoftojnë.

Ah o Zot sa e tme.rrshme/ VIDEO, tërmeti, babai mbulon me trup dhe shpëton djalin e tij, por v.des vetë

Të paktën 8 të vd.ek.ur dhe mbi 20 të plagosur raportohen deri tani nga rajoni.

Pamje apokaliptike nga Turqia, konfirmohen të vde.kurit e parë, videoje rrë.qethëse e vajzës që kërkon mamanë

Shënohen viktimat e para nga tërmeti në Turqi. Një video po bën xhiron e rrjetit,.

VIDEO/ Pamje të rënda, ka.tastrofë në Turqi, ka ndërtesa të shembura, njerëzit në pa.nik janë…

Truqia është goditur ashpër nga një tërmet shumë i fuqishëm, me maginitudë 6.8. Sipas EMSC.

E tme.rrshme/  Ngjarja e rëndë, su.lm me ar.m.ë zja.rri, vd.esin 6 anëtarë të një familjeje

Si pasojë e një su.lmi me ar.më zja.rr.i kanë mbetur të vd.ek.ur  6 persona dhe.

Oh Zot jo, po përhapet me shpejtësi, prek rrugët e frymëmarrjes. Pamje nga qyteti ku njerëzit sh.emben përtokë papritur

Mediat kane publikuar pamje shume te f.rikshme nga Kina, ku shihen njerez qe sh.e.m.ben p.ertoke.

Nëna monstër v.re.t tre fëmijët e saj, bën edhe një tjetër veprim të tm.errshëm  gjatë vra.s.jes

Dy prej tre fëmijëve që u ma.sa.kruan nga nëna e tyre, i kanë bërë asaj.

Virusi vr.as.ës mbërrin në Evropë?! Ja çfarë po ndodh, alarm nga autoritet për…

Katër persona me simptoma të ngjashme me gripin pasi hynë në Mbretërinë e Bashkuar në.