Deklarata bo.m.bë e Kryeministrit të shtetit të madh: Ja kush e e rrëzua avionin me 176 të vde.kur

Avioni ukrainas me 176 veta në bord, të gjithë të vde.kur, është rrëzuar nga një.

Po tani?! Britania merr vendimin e madh, kalon hapi i parë, ja data që ndryshon historinë

Projektligji qeveritar që i hap rrugë largimit të Britanisë së Madhe nga Bashkimi Europian në.

Lajmi bo.m.bë/ Ja si po u përhap ky zog qëllimisht zjarret vde.kj.eprurës në Australi

Zjarret në Australi nuk kanë të sosur. Sipas lajmeve të fundit mësohet se situata për.

‘I dashur kam frikë të udhëtoj, kam një parandienjë’, burri që humbi gruan dje tregon historinë e dh.imbshme. Nga avioni më tha se…

Një nga vajzat qe ishte ne avionin ukrainas e kishte parandjerë t.r.agjedinë që shkaktoi 176.

‘L.uf.ta te dera’/ Vjen reagimi tjetër i fortë nga SHBA, ja çfarë është gati të bëjë Trump

Donald Trump duket se ka bere nje hap prapa. BBC shkruan sot se Amerika deklarohet “gati” te.

Ah o Zot, u shuan gjithato familje, fëmijë. Një çift sapo ishte martuar. Ua sa t.rishtim la pas ky aksident (fotot)

Shumë familje, fëmijë e çifte të rinjsh janë në mesin e 176 pasagjerëve qe ishin.

Dalin pamjet, ja si reagoi Donald Trump kur mori vesh se i erdhën raketat te “dera”!

Me duart lidhur, ulur ne karrige, dhe me nje qetesi qe e karakterizon mimiken e.

Uaaa f.r.ikë e madhe, oh Zot ça po heqin ata njerëz. Në qiell lëviznin raketat e t.m.e.rrshme, ah të mjerët

Nuk kane te ndalur raketat ne qiellin e Irakut. Pak para mesnates, me oren tone,.

Shqiptarët po dynden për azil në Gjermani, por vjen një lajm i papritur. Ja ç’po ndodh në vendin ‘e dashur’ për ne

Gjermania ka thënë se numri i aplikacioneve të azilit ka rënë për 14 për qind.

Ishte natë e vështirë, por ai nuk do ndalet. Djemtë e nënave në rrezik, Trump bën reagimin b.o.mbë

SHBA mesa duket nuk do te ndalet. Kjo kuptohet nga reagimi i pare dhe i.