VIDEO/ Deputeti pu.thte dhe ka.fshonte gjo.ksin e të dashurës gjatë seancës, merr vendimin ek.strem

Një ngjarje e habitshme ka ndodhur në një seancë onlinë në parlamentin e Argjentinës.  Deputeti.

Vendi i madh evropian “në m.ëshirën” e Covid, rekord i zi sot

Vala e dytë e pandemisë së ko.ronavir.usit është bërë e fr.ikshme shumë në Britaninë e.

VIDEO e fri.kshme/ Ç’po ndodh kështu?! Shp.ërthen në flakë laboratori në Kinë, pan.ik dhe…

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet së fundmi nga Kina. Mësohet se një laborator kërkimi.

E tme.rrshme situata e ko.ronavi.rusit/ Greqia në prag të vendimit ek.strem, Mitsotakis konferencë urgjente

Në Greqinë fqinje situata me ko.ronavi.rusin është e fri.kshme. Mësohe se kjo ka detyruar kryeministrin.

Sherr në familje, vdés burri dhe plagosen nënë e bijë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të enjte në Cyrih, ku si pasojë e.

Ah i shk.reti/ I v.diq njeriu i zemrës, ja mesazhi i aktorit hollivudian që jemi rritur të gjithë

Përmes një postimi në rretet sociale, aktori shumë i njohur i Hollivudit, Sylvester Stallone, ka.

O Zot çfarë tra.gjedie/ A.ksidentohet autobusi i të rinjve, 6 futbollistë të vd.ek.ur dhe shumë të pla.gosur

Një tra.gjedi e vërtetë ka rezultuar  një aksident shumë i rëndë që ka ndodhur sot.

Në kërkim të v.rasësve të Çelës, pl.as në Elbasan, makina s’i ndalon patrullës, RENEA urgj,ent…

Në këto momente fshatra të shumë të Elbasanit janë rrethuar nga policia në kërkim të.

E bu.jshme/ Sho.koi gjithë botën me deklaratat për COVID-19, virologes kineze i ndodh e papritura

Një ditë pasi deklaroi se kishte prova se kor.onaviru.si ishte krijuar nga njeriu në një.

“E bëra me gja.k, ma futi gjuhën dhe ia ka.fshova ….”, sh.okuese ç’thotë kjo modele për njeriun më të fuqishëm në botë

Teksa duhet më pak se 1 muaj e gjysmë nga zgjedhjet presidenciale në SHBA një.