Zhvillimi dra.matik/ Al.ar.m, SHBA urdhër të prerë amerikanëve: Urgjent largohuni nga…

Pas vr.asj.es së gjeneralit të Lartë të Iranit, Ghassem Soleimani, situata është tensionuar shumë në.

Ngjarja e tme.rrshme/ Gjuetari v.re.t babain dhe vajzën 9-vjeçare, arsyeja sho.kuese

Një gjuetar ka qëlluar për vd.ekj.e një 30-vjeçar dhe vajzën e tij 9-vjeçe. Ngjarja e.

VIDEO/ Ra.ketat me dron, dalin pamjet dra.matike, ja si u vr.a nga SHBA iranian

Janë bërë publike pamje nga vr.as.ja e gjeneralit Kasem Sulejmani. Prestigjiozja “Daily Mail” ka publikuar.

E tme.rrshme/ Su.lm me th.ik.ë në mes të kryeqytetit, vd.esin 2 persona

2 persona kanë mbetur të vde.ku.r ndërsa 2 të tjerë janë plagosur është bilanci i.

Udhëtonte për herë të parë, me vete kishte monedhën e fatit. Kinezi e pëson keq pas veprimit të çuditshëm në avion

Një 28 vjeçar u gjobit me 17 mijë dollarë pasi hodhi një monedhë fati në.

Njeriu i thinjur që ishte “truri” i një kombi, nga jeta në hije tek memet në internet, si u bë i famshëm njeriu që v.rau Donald Trump

Pranë udhëheqësit Suprem të Iranit, Qasem Soleimani ishte pa dyshim personi më i fuqishëm në.

Trupin ia bënë copa, u identifikua vetëm nga unaza. Detaje nga s.ulmi i SHBA për njeriun e ‘tm.errshëm’

SHBA i ka marre jeten ne nje s.ulm me b.ombe generalit të Gardës Revolucionare të.

Nisin arrestimet e para në politikë, bie në pranga emri i njohur i kësaj partie, i doli emri në ngjarjen e rëndë

Një politikan amerikan është arrestuar duke drejtuar makinën në gjendje të dehur. Ngjarja ka ndodhur.

Pamje sho.kuese/ Rrë.mbimi bru.tal, gruaja e pafat kërkonte ndihmë, kamerat filmojnë gjithçka

Policia amerikane në Las Vegas po kërkon ndihmën e qytetarë në identifikimin e viktimës dhe.

Fish.ekzja.rret/ Të vde.ku.r dhe shumë të pla.gosur në dy shtete të zhvilluara evropiane

Franca dhe Italia e kanë kaluar me incidente spektaklin e fishezjarreve natën e ndërrimit të.