Stuhi e reshje të dendura, Veriu përfshihet nga kaosi. Meteorologët e parashikuan, ja ç’po ndodh

Kur ne Shqiperi po mbyllet tetori dhe ne bregdet gjen ende njerez qe bejne plazh,.

Faqja e parashikimit të motit befason: Ja çfarë e pret Evropën këtë dimër

“Accuweather” është një ndër faqet më të popullarizuara amerikane për parashikimin e situates meteorologjike. Ne.

O ZOT sa e tme.rrshme/ Shembet diga në minierë, vd.esin 15 persona

Një ngjarje vërtet shumë e rëndë ka ndodhur, ku të paktën 15 persona kanë gjetur.

“Do ishte e t.m.errshme nëse Shqipëria…”, zbardhet detaji që kaloi pa u vënë re në fjalën e Macron

Presidenti francez, Emannuel Macron, ishte i bindur për “Jo” ndaj Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut.

“Shkoi keq, ne bëmë gabi, ata kanë një jetë që e duan”, Italia e trishtuar, propozim të ri për negociatat e Shqipërisë

Një gabim historik e quajti kryeministri italian Giuseppe Conte faktin se nuk u mor vendim.

VIDEO/Kr.im ho.rror, ia bën gruas trupin copa-copa, e fut në valixhe dhe…

Një ngjarje e tme.rrshme ka ndodhur teksa një burrë ka co.pëtuar trupin e një gruaje.

Për të d.igj.et qyteti, nuk e arrestojnë dot, njihuni me djalin e bosit me famë botërore

Ju e mbani mend mire se emri i tij beri buje te madhe pak vite.

“Ju lutem mos u dorëzoni, një ditë…”, apeli me fjalë zemre nga Brukseli për Shqipërinë

Si per te ngushelluar, pas diskutimeve te forta qe konkluduan me nje jo te qarte.

Flet për herë të parë Macron, ja çfarë u vendos për Shqipërinë

Ka folur per here te pare sot pas samitit dyditor ne Bruksel, Macron qe la.

Dramë në Bruksel, Makron braktis mbledhjen, ia p.lasën në sy se Shqipëria…

Presidenti francez Emmanuel Macron ka lënë mbledhjen e sotme të Këshillit Evropian, pasi është përballur.