Dramë në Bruksel, Makron braktis mbledhjen, ia p.lasën në sy se Shqipëria…

Presidenti francez Emmanuel Macron ka lënë mbledhjen e sotme të Këshillit Evropian, pasi është përballur.

Vjen lajmi i keq nga Kina, lidhje dhe me Shqipërinë, po paralajmërohet se efekti do jetë global

Që kur nisen betejn tregtare me SHBA, ekonomia kineze nuk eshte me ajo e para..

Në pritje të vendimit nga BE, ish ministri paralajmërim të qartë: BE do jetë përgjegjëse nëse z.j.arri…

Ne nje moment qe na ndan edhe pak kohe nga vendimi me te cilin do.

Ç’po ndodh në Bruksel? Nëse “bie” Franca…Diplomati: Shikoni Turqinë, e refuzuam në 2005 dhe tani…

Bisedimet e pranimit janë përparësia kryesore e Italisë në këtë mbledhje të Këshillit Evropian, tha.

Historia që të ‘lë pa frymë’/ Gruaja shpallet e vde.kur në dy spitale të ndryshme

Një rast vërtet shumë i çuditshëm është raportuar të ketë ndodhur me një grua 45.

VIDEO HORR.ORR/ Aksident i tme.rrshëm, makineria thith brenda saj punëtorin, e pabesueshme se ç’bëjnë…

Një punëtor tekstilesh është përfshirë në një aksident të tmerrshëm teksa ishte duke punuar me.

Sh.e.rr në Parlament, opozita nuk lejon kreun e qeverisë të flasë. Shihet gj.a.k

Kaosi ka perfshire Parlamentin e Hong Kong-ut ku deputetët e opozitës, të cilët mbështesin protestuesit,.

Aksidentohet aktorja e njohur, ja pamjet nga vendi i ngjarjes

Aktorja e njohur është perfshire ne aksident në Los Anxhelos dhe ka perfunduar ne spital,.

Panik në farmaci, e moshuara i jep paratë g.rabitësit, ai e puth në ballë. Rri e qetë…dalin pamjet e kamerave

Nje situate e pazakonte nga e cila duhet mesuar eshte shenuar ne nje farmaci ne.

Fati i Shqipërisë/ Merkel t.r.ondit: Shanset nuk janë të mira

Kancelarja gjermane, Angela Merkel thotë se shanset për hapjen e negociatave të anëtarësimit për Shqipërinë.