A duhet të rikthehemi në karantinë/ Eksperti më i madh amerikan e thotë tro.ç

Anthony Fauci, i cili është eksperti drejtues në SHBA për koronavirusin,  ka thënë se nuk.

Joo si ta bëri ajo dorë? “Hyri brenda, shtëpia ishte larë në gjak, u tm.errua, ç’kishte ndodhur?”Thërriti motrën por…zott ça kr.imi…

Një ngjarje tejet tronditëse është shënuar në Iran, ku babai ka qëlluar për vde.kje me.

Zot mbaj dorën/ Tërmet ‘shkund gjithçka’, lëkundjet e fuqishëm 7.4 ballë, tm.errohen njerëzit, ja epiqendra

Një tërmet i fuqishëm ka shkundur Zelandën e Re. Mësohet se tërmeti ka qenë magnitudë.

E hamë të gjithë, ua shtohet frika se mund të përhapë…tërhiqet nga tregu ky produkt deti

Pasi 40 m.onstra nga tregu u testuan pozitive për v.irusin,  disa prej të cilave nuk.

Sh.okohen mjekët, në rastet e reja me të infektuar po shihen shenja të çuditshme, o Zot, zbulimi është i rëndë

Mjekët në Pekin jane hutuar nga ajo qe po zbulojnë tek pacientët e rinj me.

Na ka hutuar Covid-19, por kemi harruar…OBSH ngre alarmin: Duhet të monitorojmë urgjent edhe…

Organizara Boterore e Shendetit paralajmëron se monitorimi i gripit është në rënie pasi burimet janë.

Oh jo, o Zot konfirmohen qindra raste të reja. Mijëra njerëz në karantinë, pritet…

Mijëra qytetarëve në Gjermani u është kërkuar që të futen në karantinë pas një sh.p.ërthimi.

Aksidentohet makina me të cilën po udhëtonte Kryeministri, Video po përhapet me shpejtësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme teksa makina me të cilën po.

(FOTO dhe VIDEO)/ UOU, për.plaset me makinë Boris Johnson

Nuk e lënë rehat episodet e këqija Kryeministrin britanik, Boris Johnson. Ai ka bërë aksident.

Mrekulli o Zot! “Ky është trajtimi i parë që shfaq…”, OBSH del me paralajmërimin e fortë për ilaçin që u gjet ndaj Covid

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka paralajmeruar se do të përditësojë udhëzimet e saj pasi.