Skandal s.ek.sual, ja çfarë e solli valën e dytë të Covid-19, rojet e sigurisë s.e.ks me të karantinuarit në hotelin me 5 yje

Melbourne po përballet ditet e fundit me valën e dytë të shperthimit te pandemise dhe.

WOW/ Vjen lajmi i mrekullueshëm për shqiptarët, nuk do e besoni çfarë ka ndodhur

Lajm i mrekullueshem. Komisioni Evropian ka miratuar përdorimin e ilaçit Remdesivir, për trajtimin e sëmundjes.

Ish i dashuri i Melanie Trump flet për lidhjen që zgjati pak muaj, ja ana tjetër që nuk njohim e gruas së Presidentit

Flet ish i dashuri i Zonjes se Parë te Amerikës, Melania Trump. Peter Butoln, një.

Ky tani është virusi, po përhapet gjithandej, ka shkuar deri në…Studimi sh.okues që tregon ç’po ndodh në botë

Gjenden prova të forta që një formë e re e k.oronav.irusit është përhapur nga Evropa.

Ndryshime në qeveri, kryeministri jep dorëheqjen. Vjen reagimi i parë i Presidentit

Jep dorëheqjen Kryeministri francez, Edouard Philippe,  përpara se të ndodhë një riorganizim i qeverisë nga.

Shpërthim i fuqishëm në fabrikën e njohur, dhjetra të plagosur. O Zot na ruaj. Por lajmi mirë në këtë histori është…

Nje ngjarje e rende raportohet nga Turqia. Rreth 50 persona janë plagosur pas një shpërthimi.

Shpërthim i fuqishëm, ka shumë të vd.ekur, shkojnë ur.gjent 3 ministra, Pamjet e rënda

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Turqi. Mësohet se një shpërthim i fu.qishëm është shënuar.

Lajmi fundit/ Jep dorëheqjen Kryeministri, zbulohet arsyeja…..

Kryeministri francez Edouard Philippe i ka dorëzuar një kërkesë Presidentit Macron, ku njofton dorëheqjen nga.

‘Lindi’ në laborator?! Flet për herë të parë gruaja që zbuloi ko.rona.virusin, detajet të fri.kshme dhe një paralajmërim për botën

Pak më shumë se 6 muaj për parë, një shkencëtare kineze, e quajtur Shi Zhengli.

Harrojeni ëndrrën gjermane, ja vendimi që ka marrë Merkel për Shqipërinë

Ndersa nga sot Gjermania hoqi kufizimet, shtetas nga njëmbëdhjetë vende që nuk janë pjesë e.