Ska.ndaloze/ “Se*s me personat e karantinuar në hotele’, rojet e sigurisë ‘kapen mat’, çfarë i tradhëtoi? Detajet tronditëse…

Një ska.ndal ka ndodhur në Austrai ku rojet e sigurisë të cilët janë punësuar për.

Shifrat e reja rekord me të infektuar, eksperti i njohur parashikim tronditës për vendin ku ka mijëra shqiptarë

ShBA th.eu një tjetër rekord shqetësues të martën, kur regjistruan 47 mijë raste të reja.

Bëhuni gati, do të ndodhë më e keqja? Del urgjent OBSH-ja, flet për atë që na pret nga Covid-i

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka leshuar me urgjenve një tjetër paralajmërim se pandemia nga.

“Na derdhën ujë të vluar, na dogjën me…”. I bur.gosuri tro.ndit me ato që sapo rrëfeu, sk.andal: Na varën nga…

7 vite tor.tura nga regjimi sirian Bashar al-Asad ka pwrjetuar Muhlis al-Drubi, i cili do.

Lajm i Fundit/ GAZETARJA përjeton tm.err gjatë transmetimit ‘live’, ky person nxjerr thikën dhe tenton ta..uaa

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Brazil, ku korrespondentja e CNN, Bruna Masado teksa.

Video e rëndë/ Oh zot, shkuan të bëjnë klipin e dasmës në det, por…uaaa e zeza ça i ndodhi çiftit

Ajo që supozohej të ishte  dita më e lumtur e tyre, për këtë çift ka.

VIDEO/ Pamje rrë.qethëse, gazetarja po raportonte live, i drejtojnë thi.kën dhe…O Zot sa e tme.rrshme

Në videon e mëposhtme shikoni se sa i rre.zikshëm për të gjithë mund të jetë.

Shifra të f.rikshme, mësoni 3 vatrat e nxehta të Covid-19 me raste rekord v.dekjesh

Evropa ishte “vatra më e nxehtë” e pandemisë për disa muaj. Por tashmë, situata kritike.

Vjen lajmi i rëndë për shqiptarët, media gjermane: Tri elementet që penalizuan Shqipërinë dhe paralajmërimi i OBSH

Serbia dhe Mali i Zi janë dy vendet e vetme të Ballkanit Perëndimor me të.

“3 mbesat i për.dhunohen para syve”. Ai i mori një nga një mbi krevatin e gjyshes dhe..oh zot më pas vjen tra.gjedia…

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Afrikën e Jugut ku një e moshuar ka.