ZOT mbaj dorën/ Shpë.rthen gazi në klinikën mjekësore, ka të vdekur…..

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tehran, Iran. Mësohet se një shp.ërthim i shkaktuar.

Publikohen përgjimet/ Trump, sharje sho.kuese për Theresa May dhe Merkel

Të bu.jshme dhe sho.kuese janë përgjimet që janë publikuar sot, përgjime të telefonike të presidentit.

Oh Zot, çfarë po na ndodh kështu? Një tjetër virus i rrezikshëm “zbulohet” në Kinë, shkencëtarët japin alarmin: Mund të bëhet…

BBC. ben zbulimin e rende per te gjithe boten, ne nje kohe kur jemi nen.

P.las l.ufta? V.rasje, s.ulme, t.errorizëm. Mediat e huaja japin lajmin e t.merrshëm: Kërkohet që Donald Trump t’i …

Irani ndez gj.akrat duke lëshuar një urdhër arresti per presidentin e SHBA, Donald Trump. Mediat.

Ri.kthehet tm.erri, toka nuk gjen qetësi, tërmeti shkund vendin, ja magnituda dhe epiqendra,

Nuk ndalen lëkundjet e tokës. Një tërmet 5.3 i shkallës rihter ka tronditur ishullin grek,.

Ala.rm në Kinë/ Kujtuan se shpëtuan por ko.ronaviru.si po bën namin, urgjent vendoset…

Një situatë e fr.ikshme edhe në Kinë. Rastet më të fundit të COVID-19 kanë detyruar.

Priten shumë viktima, ja kur vjen goditja e dytë. Zyrtari i lartë p.las b.ombën

OBSH del hapur me deklaraten e forte. Ajo paralajmeron se miliona njerëz do të humbin.

Lajm i mrekullueshëm, uau çfarë po na dëgjojnë veshët. Mjeku turk njofton shërimin e pacientit të parë, terapia e parë në botë për trajtimin e k.oronav.irusit

Mjekët turq përdorën metodën turke të terapisë me rreze (TurkishBeam) për herë të parë të.

Shokuese/ Del video, marrëdhënie se*suale në makinën zyrtare, Pamjet po bëjnë namin, reagon ur.gjent Institucioni i Lartë…

Disa pamje të rëndë po qarkullojnë në media, ku në makinën e OKB shfaqet  një.

Ku.jdes, pamjet janë të rë.ndë/ ‘Pacienti në spital i shtrirë në mes të 2 trupave të vd.ekur’, e tm.errshme ku i kishin futur, zot na mbro

Pamje të tm.errshme vijnë nga Brazili, ku dy pacientë që kishin ndërruar jetë nga COVID-19.