Shkoi me pushime pas dasmës me nusen, del foto, ky është djali që sh.okoi njerëzit në hotel. Doli në ballkon dhe…

Quhet Samir Tuzinaci dhe eshte djali ne foton me lart personi qe ishte nisur me.

Aksident tragjik/ Ndërron jetë këngëtarja 26-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka tronditur papritur botën e muzikës. Këngëtarja Hailey Smith ka humbur.

Momenti i pab.esueshëm kur krokodili kanibal 5.5 metra ha…

Pamje të pa.besueshme janë shkrepur në momentin kur një krokodil 5.5 metra i gjatë e.

Shpërthim në fabrikë, të paktën 14 persona humbin jetën

Rreth 14 persona kanë vdekur të mërkurën në Indi nga një shpërthim në një fabrikë.

Ndalohet gruaja në aeroport, e pabesueshme çfarë fshihte në valizhe

Forcat e policisë së zyrës së emigracionit në ishujt Filipine kanë ndaluar një grua amerikane,.

Aksident i rëndë, dy persona me motor fluturojnë në ajr

Një aksident i frikshëm është filmuar nga kamera në bordin e një makine. Një motor.

Tërmet i fuqishëm, tronditet vendi

Një tërmet prej 5.2 shkallësh të Rihterit e ka goditur pjesën qendrore të Ishullit Verior.

FOTO/ Shuhet papritur fotografi i yjeve…

Fotografi i njohur gjerman, Peter Lindbergh, është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare. Lindbergh ishte.

Pse amerikanët i vendosin emra njerëzish uraganëve? Dikur femrat…

E keni vene re besojme se ne SHBA, u raganeve u vihen emra njerezish. Me.

I ndodhi aksidenti një ditë para se të merrte patentën, 17-vjeçarja po habit botën me atë që mori vesh

Shumekush qe ka bere testin per patenten e mban mend dhe e kujton se ne.