Oh Zot jo, po përhapet me shpejtësi, prek rrugët e frymëmarrjes. Pamje nga qyteti ku njerëzit sh.emben përtokë papritur

Mediat kane publikuar pamje shume te f.rikshme nga Kina, ku shihen njerez qe sh.e.m.ben p.ertoke.

Nëna monstër v.re.t tre fëmijët e saj, bën edhe një tjetër veprim të tm.errshëm  gjatë vra.s.jes

Dy prej tre fëmijëve që u ma.sa.kruan nga nëna e tyre, i kanë bërë asaj.

Virusi vr.as.ës mbërrin në Evropë?! Ja çfarë po ndodh, alarm nga autoritet për…

Katër persona me simptoma të ngjashme me gripin pasi hynë në Mbretërinë e Bashkuar në.

Presidentja e parë grua në Greqi, zbulohet lidhja e ngushtë që ka me shqiptarët

Gazetari shqiptar Artur Bibe në Greqi ka treguar se presidenten e parë grua që u.

Bleu vilën luksoze 262 milionë dollarë, zbulohet emri i biznesmenit miliarder

Edhe për tregun ultra-luksoz të pasurive të patundshme në Londër, ky çmim është i bujshëm:.

Nuk ndalen lëkundjet e tokës, ja ç’po ndodh pas tërmetit të fortë mbrëmë

Turqia është goditur nga një seri tërmetesh mbrëmjen e djeshme, ku më i forti ishte.

O Perëndi, mbaje dorën se gjynah ata njerëz. Vendi përballet me stuhinë e fuqishme, vjen paralajmërimi më i rëndë

Spanja dhe Franca janë goditur nga stuhia e f.uqishme Gloria ku janë raportuar deri tani.

Oh Zot, po afrohet. SHBA konfirmon rastin e parë, f.rikë e madhe për Europën. Virusi i t.m.errshëm po…

Shtetet e Bashkuara konfirmuan rastin e parë të koronavirusit të ri në territorin e tyre..

Oh sa trishtim oj nëne,ah sa i ri. Bie nga tetë metra lartësi burri shqiptar, pas z.ënkës me gruan mori th.ik.ën dhe…

Një zlëlnkë ne nje familje shqiptare në Lenzburg në mbrëmjen e të hënës ka allarmuar.

Takimi për s.e.ks me një femër i shkon keq, djali përfundon në spital, policia jep detajet: Mjekët u sh.okuan kur panë se…

Një burrë meksikan perfundoi keq teksa pergatitej per nje takim se.ks.ual me nje femer dhe.